Влад Остапенко, Буенос-Айрес. Фото

Влад Остапенко стає бронзовим призером Олімпійських ігор в Буенос-Айресі

III літні Юнацькі Олімпійські ігри тривають наразі в аргентинському Буенос-Айресі. Вагомий медальний довісок вже здобула національна збірна. І нарешті першу нагороду отримує Київщина, від якої у складі збірної беруть участь п'ятеро атлетів.
Владислав Остапенко, майстер спорту України з вільної боротьби, здобув бронзову медаль з вільної боротьби, виступаючи у ваговій категорії до 55 кг. У поєдинку за бронзову нагороду 17-річний борець впевнено переміг Уссаму Ларібі з Алжиру.

 

 

Владислав, дуже скромний хлопчина зі Здвижівки Бородянського району, невеличкий на зріст, та з величезним серцем. Правильно, значить, виховали батьки, а їхню працю нині продовжує тренер Микола Мигалюк."Я завоював бронзу! Дуже радий! Поєдинок не був тяжким, тому мав впевненість, що виборю медаль. Попердні сутички? Там багато чого не вийшло, тому й програв. Думаю, просто був невпевнений в собі", - відповідає на питання журналіста Влад, сяючи яскравою посмішкою, притискаючи до грудей жовто-блакитне знамено.

"Дуже хотілося золота, але дякуємо Богові за бронзу", - розповідає про шлях до нагороди свого вихованця Микола Мигалюк. - "В кінці першого періоду була дія американця, яку оцінили в 4 бала! На мою думку там було 2 бали. В другому періоді довелося наздоганяти різницю в балах... не вистачило часу. В першому колі переміг японця, чемпіона Азії-2018, срібного призера чемпіонату світу-2018 з рахунком 10-3, якщо не помиляюся. І вже в сутичці за бронзу з представником Алжиру Влад переміг достроково 10-0!"

 

 

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав нашого борця та його наставника Миколу Мигалюка з чудовим здобутком, відзначивши справжній бійцівський характер Влада та побажавши нових успіхів на шляху до нових олімпійських звершень.

 

 

Начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв вітає переможця: "Вітаємо Владислава Остапенко та його тренера Миколу Мигалюка з бронзовою медаллю ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі. Київщина пишається вами! Нагадаємо 17-річний представник Бородянського району є членом штатної резервної команди Київської області, створеної цьогоріч в рамках обласної програми "Київщина спортивна", до якої входить 40 спортсменів олімпійських видів. Молоді спортсмени отримують заробітну плату з червня місяця. На святкуванні дня фізичної культури і спорту 4 вересня Олександр Горган, голова Київської облдержадміністрації вручив Владиславу ще й сертифікат на отримання стипендії за спортивні досягнення у минулому періоді. Також відзначено тренера Миколу Мигалюка".

В активі збірної України вже 12 нагород: чотири золоті, чотири срібні та чотири бронзові медалі.

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.10.2018

Читати далі
Згорнути