чемпіонат світу з прибережного веслування в Гонконгу. фото

Вкрадене золото чемпіонату світу та здобуті медалі в Гонконгу

1-3 листопада в Гонконгу відбувався чемпіонат світу з прибережного веслування - 2019.
У складі національної збірної виступали спортсмени Київщини і навеслували три нагороди — два золота і одне срібло.
Діана Димченко та Юрій Іванов впевнено перемогли у двійці-mix. Медаль вихованців Андрія Дерев‘янчука та Михайла Ушакова стала заключною на змаганнях.

 

У жіночій одиночці ДіанаДимченко також виборола золоту медаль та втретє стала чемпіонкою світу з прибережного веслування.

 

Андрій Качанов та Юрій Іванов, виступаючи у чоловічій двійці, були призначені срібними призерами. Спочатку, по завершенню дистанції українці були оголошені чемпіонами. Та після скарги оштрафованих іспанців та уточнення протоколу фінального заїзду чоловічих двійок наших хлопців перемістили на друге місце.

 

Ось як прокоментував відібране золото Андрій Дерев'янчук, тренер чоловічої двійки парної:
«Десь за 2,5 км до фінішу, під час проходження чергового буя, іспанська команда кілька разів порушила правила. Змусивши нашу двійку (Юрій Іванов, Андрій Качанов) проходити буй по значно ширшому радіусу. І скориставшись цим - вийшла вперед. За ці порушення, суддя оштрафував іспанців на 60 секунд. І незважаючи на те, що іспанці фінішували першими - штраф їх відкидав на 6-ту позицію. На квітковій церемонії нас нагородили за перше місце.
Нас все влаштовувало. Але виявилося, що ближче до кінці двогодинного терміну подачі скарг іспанська збірна подала скаргу для того, щоб зняти цей штраф.
Суддя, який додав час іспанцям, переглянув своє рішення і сказав: «Я помилився. Там нічого не було». Після того, як ми дізналися про іспанську скаргу і про її вирішення, я подав скаргу у відповідь, зробив обов'язковий внесок за неї. Через годину мені повернули гроші і сказали, що вже пізно. У підсумку Іспанія залишається на першому місці.
А Україна, в новій версії протоколу, отримує срібні медалі».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.11.2019

Читати далі
Згорнути