Візит Сергія Тимофєєва на Тетіївщину. Фото

Візит Тетіївщиною: Сергій Тимофєєв зустрівся зі спортивним активом

В рамках робочого візиту Тетіївським регіоном Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації здійснив ряд зустрічей зі спортивною громадою Тетіївщини та керівництвом району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Літній біатлон: Тетіїв приймав відкритий чемпіонат Київщини

«Ти зможеш, якщо зміг я»: спортивні уроки на Тетіївщині

«Стадіон з біатлону в Тетієві»: відбулося засідання Президії

 

 

Зустріч з Олександром Возним

Розпочався візит Сергія Тимофєєва до Тетієва із зустрічі з першим заступником голови Тетіївської районної державної адміністрації Олександром Возним.

 

 

Метою зустрічі слугували питання стосовно будівництва спортивних майданчиків в Тетіївському районі. Обговорювали оптимальні адреси для зведення майданчиків, технологічні фактори та терміни будівництва.

 

 

Пан Возний зауважив зокрема, що майданчики відіграють велику роль для дітей та спортивного майбутнього району та зізнався, що самотужки, без допомоги обласної вдали таке будівництво район би не осилив.

 

 

В офіційній зустрічі також взяли участь заступник голови Тетіївської РДА Надія Дячук, керівник відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради Аліна Дідковська, начальник відділу молоді та спорту Тетіївської РДА Сергій Кислян, головний спеціаліст Управління фізичної культури і спорт КОДА Олександр Моспан, директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв з помічником Іваном Мигрином.

 

 

Зустріч з Олегом Балагурою

Наступний візит Сергій Тимофєєв наніс до Денихівки депутату Київської обласної ради, директору державного підприємства «Дослідне господарство Шевченківське» Олегу Балагурі.

 

 

Під час зустрічі підіймалися питання щодо розвитку спортивної інфраструктури Тетіївщини, спортивні умови в районі – існуючі і майбутні, обговорювалися створення футбольних класів і спортивних груп тощо та підтримка спорту загалом задля розвитку спортивної нації.

 

 

Такі питання обговорювалися непроста, адже пан Балагура є відомим меценатом спортивної і не тільки галузі рідного Тетіївського регіону.

 

 

Зустріч зі спортивною громадою

Завершальним візитом була зустріч Сергія Тимофєєва зі спортивною громадою міста. Візит носив форму діалогу зі спортивними активом міста. Сергій Олександрович розповів про можливості, які створюються в області для наших спортсменів та про розвиток спортивної інфраструктури. У свою чергу учасники зустрічі ставили питання про «наболіле».

 

 

Так, пан Тимофєєв розповів про можливість для спортсменів Тетієва навчатися у комунальних закладах Київської обласної ради – коледжах та ДЮСШ.

Розповів також, що Управлінням створено резервну штатну збірну з олімпійського спорту, завдяки якій спортсмени мають робочі місця та отримують заробітну плату. А також третій рік поспіль видатні та перспективні спортсмени та їх тренери отримують стипендії Київоблдержадміністрації.

Розповів і про розвиток спортивної інфраструктури на Київщині, будівництво міні-футбольних полів, майданчиків з вуличними тренажерами та зведення повнорозмірних стадіонів. А також роз’яснив, що саме потрібно, щоб з’явився спортоб’єкт саме в тому місці, яке цікавить присутніх.

 

 

Далі представники громади мали нагоду поставити свої запитання та по можливості отримати відповіді на місці. Сергій Тимофєєв запропонував надавати до Управління власні пропозиції щодо розвитку спорту та інфраструктури Тетієва та району.

 

 

Відзначимо представників спортивної громади, які виявили бажання взяти участь у зустрічі: заслужений вчитель України з лижних перегонів Петро Поліщук, член збірної СРСР з біатлону і нині вчитель фізичної культури Наталія Безугла (Денисенко), директор ДЮСШ Тетіївської ОТГ Олена Лисюк, тренер з волейболу Юрій Нижник, тренер з футболу Микола Тисленко, тренер збірної Київщини з веслування на байдарках і каное Сергій Фандіков, тренер з веслування на байдарках Тетяна Майструк, тренер з біатлону Юрій Агєєв та інші.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Літній біатлон: Тетіїв приймав відкритий чемпіонат Київщини

«Ти зможеш, якщо зміг я»: спортивні уроки на Тетіївщині

«Стадіон з біатлону в Тетієві»: відбулося засідання Президії

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.10.2019

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути