Візит Сергія Тимофєєва до Тетієва. Фото

Візит Тетіївщиною: Сергій Тимофєєв провів інспекцію спортивної інфраструктури

В рамках робочого візиту Тетіївським регіоном Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації провів ряд зустрічей зі спортивною громадою Тетіївщини та керівництвом району, взяв участь у засіданні президії федерації біатлону, побував на чемпіонаті Київщини з біатлону, провів спортивні уроки у тетіївських школах. І, насамкінець, проінспектував спортивну інфраструктуру Тетіївщини, про що й піде мова і цій новині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Візит Тетіївщиною: Сергій Тимофєєв зустрівся зі спортивним активом

Літній біатлон: Тетіїв приймав відкритий чемпіонат Київщини

«Ти зможеш, якщо зміг я»: спортивні уроки на Тетіївщині

«Стадіон з біатлону в Тетієві»: відбулося засідання Президії

 

 

Стадіон «Денихівка»

Для початку Сергій Тимофєєв у супроводі делегації з Києва та Тетієва відвідав стадіон «Денихівка», який розташувався в однойменному селі.

 

 

Стадіон зведено за позабюджетні кошти, а перебуває він на балансі села. На території спортоб’єкту – повнорозмірне футбольне поле з натуральним покриттям, багатофункціональний спортивний майданчик для ігрових видів спорту та плацик з сучасними вуличними турніками. Все в чудовому стані, доглянуте і, за словами місцевої влади, постійно експлуатується мешканцями та гостями району.

 

 

Стадіон «Колос»

На території самого Тетієва успішно функціонує міський стадіон «Колос», про що вкотре впевнився Сергій Тимофєєв.

На території стадіону знаходиться футбольне поле з рулонним газоном європейського формату, поле для міні-футболу, комплекс антивандальних тренажерів, бігові легкоатлетичні доріжки.

 

 

Водно-спортивна станція

Водно-спортивна станція або просто водна база функціонує на Лікарняному ставку села Денихівка. Сюди й відправився з подальшою інспекцією Сергій Тимофєєв.

 

 

Заняттями в секціях з веслування на байдарках, проведенням різноманітних змагань, тренувань, зборів тощо опікується тут майстер спорту України, тренер з веслування на байдарках і каное Владислав Іванов.

 

 

Пан Владислав і допоміг з інспекцією ввіреного йому об’єкта. Так в приміщенні в належному вигляді зберігаються байдарки (каное тут поки тільки в планах), весла, різний спортивний інвентар та тренажери з веслування.

 

 

Зокрема тренер поділився інформацією про вперше проведену цьогоріч відкриту першість села Денихівка з веслування на байдарках, що відбувалася тут, на центральному пляжі Лікарняного ставка і яку планується зробити щорічною.

 

 

Сезон вже завершено, спортсмени «сушать весла». Так як тільки скресне крига наступного року – все розпочнеться знову.

 

 

Біатлон

Про біатлонну трасу в урочищі «Мазепинці» та будівництво стадіону з біатлону ми вже повідомляли в попередніх новинах:

Літній біатлон: Тетіїв приймав відкритий чемпіонат Київщини

«Стадіон з біатлону в Тетієві»: відбулося засідання Президії

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.10.2019

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути