Візит Сергія Тимофєєва на Броварщину: спортивно-розважальні заходи для здорового способу життя

В рамках робочого візиту громадами Київської області з метою реалізації фізичної культури та спорту в регіоні в умовах воєнного стану начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв завітав до Броварського району.

 

 

На території Бобрицького ліцею Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та його директоркою Іриною Дуденко за підтримки Управління молоді та спорту КОДА й безпосередньо за участі пана Тимофєєва було організовано спортивні активності для лицеїстів.

 

 

Так, гості Ліцею провели спортивно-розважальний захід - спортивну естафету «Веселі старти». Для місцевих мешканців це стало черговою можливістю покращити свої вміння роботи в команді, згуртуватися, працювати як одне ціле та, власне, вести спортивний та здоровий спосіб життя. І дітки з помітним задоволенням та азартом доводили свою спритність - грали у веселі та цікаві спортивні естафети й конкурси, стаючи переможцями.

 

 

Сергій Тимофєєв на знак уваги презенував навчальному закладу спортивній інвентар - набір футбольних, баскетбольних й волейбольних м’ячів та комплект тенісних ракеток для урізноманітнення спортивного дозвілля учнів. Пані Дуденко в свою чергу вручила кожному учаснику заходу – дипломи про участь, а переможцям естафети – призи.

 

 

Так організатори заходу заряджали всіх присутніх своєю позитивною енергетикою, показували та розказували, що навіть в такий непростий, воєнний час потрібно займатись спортом, жити активно, рухатись вперед та досягати поставленої цілі.

Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися, тренуватися і брати участь у спортивно-розважальних заходах на Київщині!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.11.2022

Читати далі
Згорнути