Яготинська ДЮСШ. фото

Візит Сергія Тимофєєва до Яготина: спортивно-розважальні заходи для здорового способу життя яготинців

В рамках робочого візиту громадами Київської області з метою реалізації фізичної культури та спорту в регіоні в умовах воєнного стану начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв завітав до Яготинської територіальної громади.

 

 

В Яготині Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та його директоркою Іриною Дуденко за підтримки Управління молоді та спорту КОВА було організовано та проведено спортивні активності для маленьких та дорослих яготинців.

 

 

Так, гості громади провели спортивно-розважальний захід «Тато, мама, я - спортивна сім’я» та спортивну естафету «Веселі старти». Для місцевих мешканців це стало черговою можливістю покращити свої вміння роботи в команді, згуртуватися, працювати як одне ціле та, власне, вести спортивний та здоровий спосіб життя. І дітки з помітним задоволенням та азартом доводили свою спритність - грали у веселі та цікаві спортивні естафети й конкурси, стаючи переможцями.

 

 

Пан Тимофєєв на знак уваги подарував спортивній громаді набір футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів для урізноманітнення спортивного дозвілля молоді. Пані Дуденко в свою чергу вручила кожному учаснику – дипломи, а переможцям – призи.

 

 

Відзначимо, що до спортивних розваг долучилися і маленькі грації з відділення художньої гімнастики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи яка, власне, і стала ареною для спортивних баталій.

 

 

«Сьогодні для вихованців Яготинської ДЮСШ був цікавий день. У спортивному залі відбулись змагання "Веселі старти", на які завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв, який зарядив всіх присутніх своєю позитивною енергетикою, показав та розказав, що навіть в такий непростий, воєнний час, потрібно займатись спортом, жити активно, рухатись вперед та досягати поставленої цілі!», - відзначили у відділенні художньої гімнастики.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.11.2022

Читати далі
Згорнути