Віталій Власюк завітав до Василькова: молодіжний центр «Твій простір» та діалог з молоддю

Особливим пріоритетом молодіжної політики в Україні є розвиток мережі молодіжних центрів та просторів, які по своїй суті є осередками практичної роботи з молоддю.

Наразі в Київській області існує мережа з 20-ти діючих молодіжних центрів / просторів / хабів, до якої входить «Васильківський молодіжний центр «Твій простір».

 

 

Сьогодні, 11 листопада заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк разом з начальником Управління молоді та спорту Сергієм Тимофєєвим з профільною заступницею Світланою Назарук завітали до Василькова на Обухівщину.

 

 

Делегація відвідала приміщення Васильківського молодіжного центру, де після завершення ремонтних робіт функціонуватиме ця комунальна установа та поспілкувалися з лідерами й активістами молодіжного руху громади.

 

 

Так, під час зустрічі відбувся відкритий діалог з місцевою молоддю щодо питання розвитку молодіжної політики, як відбувається робота молодіжних центрів, обговорили національно-патріотичне виховання васильківців, обсудили активізацію діяльності молодіжних рад Київщини. 

 

 

А також гості поспілкувалися про роботу васильківського центру в умовах обмежень протягом режиму воєнного стану. Зокрема пан Власюк поділився власними враженнями, як війна змінила кожного з нас. Адже попри повномасштабну війну, ракетні обстріли та всі небезпеки, ми продовжуємо жити, працювати, планувати майбутнє своє та країни.

 

 

Під час зустрічі у Василькові керівниця молодіжного центру Василькова також презентувала напрямки роботи і активності, серед яких неформальна освіта, майстерки, спортивні активності, настільні ігри і виїзні проекти в сільській місцевості. 

 


 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.11.2022

м.Васильків
Читати далі
Згорнути