Турнір з тхеквондо, Словаччина. Фото

Вісім нагород здобула Київщина на «Black Tiger Cup»

«Black Tiger Cup» - турнір з тхеквондо з такою промовистою назвою приймала з 28 по 29 вересня словацька Снина.

У міжнародних змаганнях з олімпійського виду спорту у складі національної збірної взяли участь вісім тхеквондистів Київщини.

Збірна команда України стала срібним призером змагань. Чемпіонами ж прогнозовано стали господарі – збірна команда Словаччини.

Здобути друге місце Україні безперечно допомогла збірна Київської області. Володимир Домець, Тимофій Корвяков, Ілона Товченко та Ратмир Слободяник стали чемпіонами.

Срібні нагороди дістались Назару Мельниченку та Єві Пясецькій. Бронзу ж вибороли Богдана Кобилюх та Катерина Горбатенко.

Загалом до Снинського округу Пряшівського краю завітали 300 спортсменів з України, Угорщини, Словаччини та Польщі.