«Вірили у себе». Серед особливих легкоатлетів відбувся чемпіонат Київщини та спартакіада

В Білій Церкві на стадіоні «Трудові резерви» відбувся відкритий чемпіонат Київської області та ІІ етап спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, зору та РФР.

 

 

В змаганнях взяли участь 48 спортсменів Київської області: з Бучанського району, міст Біла Церква, Бровари, Тараща. А також гості з Києва.

Згідно програми змагань в залежності від вікової групи та рівня ураження спортсмени змагалися в наступних спортивних класах: бігу, стрибках у довжину з розбігу та з місця та метанні м’яча.

 

 

Змагання пройшли в дружній атмосфері. Кожен спортсмен віддався на 100%, всі дружно підбадьорювали і вболівали один за одного.

За результатами  були оголошені переможці в кожному виду програми змагань. Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідного ступеню. Без нагороди не залишилось жодного учасника.

 

 

"Чемпіонат Київської області та ІІ етап Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики — це відбірковий турнір. Змагання проводились для виявлення молодих, талановитих спортсменів для формування збірної команди Київської області та подальшої участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», де наші спортсмени неодноразово ставали чемпіонами та призерами," - повідомляють організатори, Київський регіональний центр "Інваспорт".

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.05.2023

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути