Турнір з більярду, Білогородка. Фото

"Вільна піраміда": на Київщині відбувся VІІ турнір з більярду

Свято спорту, яке вже встило стати традиційним, приймав цієї суботи більярдний клуб “Білгород”, що в Білогородці. Так, 3 листопада в мальовниочому селі під Києвом відбувався VІІ Турнір з більярду “Вільна піраміда” серед працівників Пенсійного фонду України Київської області.

 

 

В урочистій церемонії відкриття взяв участь Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, звернувшись з вітальним словом до учасників та гостей свята.

 

 

Захід відкрив начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов. Василь Гайнулович не зміг не згадати історію величного села Білогородка, що раніше звалось місто Білгород: “Древній Білгород – був осередком економічного та культурного життя Київської Русі. Вперше в літописі Білгород згадується у 980 році, як резиденція Князя Володимира. Могутня фортеця була збудована на цій місцині, а завдяки 300 невільницям, яких Князь набув шляхом воєн, Білгород був досить великим місцем людського поселення. Після прийняття християнства і хрещення Русі князь Володимир зміцнює Білгород і робить його одним з найважливіших на Русі. Нині ж село Білогородка – одне з набільших сіл України, в якому працює пункт прийому громадян Фонду, де щоденно надаються консультації мешканцям села”.

 

 

Окремо начальник головного управління Пенсійного фонду Київщини висловив подяку Білогородському сільському голові Максиму Зуєву за сприятливе ставлення та підтримку у проведенні турніру з більярду.

Також на спортивне свято завітали Галина Колошмай, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, Леонід Білоус, голова Київської обласної організації профспілки працівників Пенсійного фонду України та, які із задоволенням долучились до заходу та інші поважні гості.

 

 

У змаганнях взяли участь понад 30 більярдистів з 10 управлінь Пенсійного фонду Київщини.

Переможці визначались окремо серед жінок, чоловіків та пар.

 

 

Так, серед жінок чемпіонкою стала Юлія Безпрозванна (Ірпінське об’єднане управління), срібно виборола Леся Таран (Кагарлицьке об’єднане управління), а третьою стала Аліна Яковлєва (Броварське об’єднане управління).

 

 

Серед чоловіків на першому місці опинився Андрій Глазунов (головне управління), другим став Олександр Касьян (Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління), а бронзу турніру виборов Анатолій Коломенкін (Броварське об’єднане управління).

 

 

Золото змагань серед пар здобули Костянтин Будко та Альберт Компанець (Білоцерківське об’єднане управління). Друге місце посіли Аліна Яковенко та Андрій Мінаков (Броварське об’єднане управління). А бронзовими призерами стали Олена Кушнір та Олександр Шустик (Сквирське об’єднане управління).

 

 

В загальному заліку чемпіонський титул здобули більярдисти Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

Турнір, як завжди, згуртував колектив та приніс масу задоволення гравцям.

 

 

По звершенню турніру Сергій Тимофєєв разом з організаторами взяв участь у нагородженні призерів та переможців змагань з більярду серед працівників Пенсійного фонду Київщини, які відбувалися в рамках обласної програми "Київщина спортивна" на виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

 

За інформацією

Пенсійного фонду в Київській області

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.11.2018

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути