Чемпіонат світу з сумо, Тайвань. Фото

Вікторія Царук та Іванна Березовська – призери ЧС з сумо

20-22 липня 2018 в місті Таоюань (Тайвань) відбувався чемпіонат світу з сумо серед дорослих та юніорів.

У складі збірної України виступали наші сумоїстки з Київської області фастівчанка Іванна Березовська та Вікторія Царук з з Переяслава.

ЗАХОПЛИВЕ ВІДЕО СУТИЧОК

У ваговій категорії +80 кг заслужений майстер спорту України Іванна Березовська посіла друге місце, поступившись у фіналі росіянці.

В абсолютній ваговій категорії майстер спорту міжнародного класу  Вікторія Царук здобула бронзу. За вихід до фіналу вона поступилася спортсменці з Японії.

У командному виступі, де боролися обидві спортсменки, жіноча команда посіла третє місце.

Серед юніорів у фіналі студентка 2 курсу Броварського вищого училища фізичної культури Карина Колесник у надважкому протистоянні з росіянкою здобула срібло світової першості і титул віце-чемпіонки світу. Карина навчається в Київській області, але в сумо представляє Запорізьку.

Загалом в активі дорослої збірної "золото", "срібло" і шість бронзових нагород. Юніори вибороли "золото", два "срібла" і дві "бронзи".