Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку, Львів-2020. Фото

Відкритий осінній чемпіонат України з велосипедного спорту на треку: Київщина здобуває 37 медалей

Львівський велотрек з 30 вересня по 4 жовтня приймав відкритий осінній чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед усіх вікових груп, який розпочався після відкритого командного чемпіонату України в багатоденній та у парній гонках TOUR de ONUR.

Впродовж чотирьох днів тут тривали цікаві заїзди членів збірної команди України та молодих спортсменів. Найкращі велоспортсмени країни змагались у різноманітних дисциплінах: у командній̆ гонці переслідування, у гонці стретч, груповій гонці, у гіті, гонці з вибуттям, спринті, гонках темпо, кейрін та медісон.

Для дорослих всеукраїнська першість стала останньою підготовкою перед чемпіонатом Європи з велоспорту на треку U23, який з 8 по 13 жовтня відбуватиметься в Фіоренцуола (Італія). Київщину представлятимуть Євген Крячко та Андрій Мовчан серед юніорів, Софія Шевченко і Сніжана Фарщук - серед юніорок.

Сергій Чмирук тренує команду перед чемпіонатом Європи (6 жовтня, Фіоренцуола (Італія))

Збірна команда Київщини, яка на чемпіонаті України була представлена 14-ма спортсменами, за підсумками усіх гонок виборола 37 медалей, з яких 10 золотих, 9 срібних та 18 бронзових.

4-кілометрова командна гонка переслідування принесла чоловікам Київщини, Богданові Мусієнку та Олександрові Шевченку бронзову медаль, які вони вибороли в міксі з представниками Черкащини.

В командній гонці переслідування серед юніорів на дистанції 4 км дві медалі в міксі здобула Київщина. Команда у складі Андрія Мовчана, Євгена Крячка та ще трьох представників Вінничини, Львівщини та Тернопільщини виборола титул чемпіона України. А Сергій Сидор разом з вінничанином та львів’янами став віце-чемпіоном.

Третє місце посіли юніорки столичної області в командній гонці переслідування на відрізку 3 км. Бронзовими призерками стали Сніжана Фарщук, Софія Шевченко, Дарина Федорченко та спортсменка зі Львова.

Також третіми стали наші юнаки в командній гонці переслідування (3 км): Владислав Ковтуненко, Євген Агафонов, Ілля Гоц, Владислав Бузінський та Іван Калмиков.

В гонці скретч серед молодших дівчат весь п’єдестал пошани зайняли представниці Київщини - Вікторія Бондар, Оксана Зварич та Анастасія Сіркова посіли першу, другу й третю сходинки відповідно.

Максим Лагута з Вишгорода, який виступає за збірну команду Київської області «Промінь», посів третє місце в гонці скретч серед молодших юнаків. В командному спринті спортсмен також став бронзовим призером серед молодших юнаків разом з Артемом Черновим та спортсменом з Житомирщини.

Ілля Гоц виграв групову гонку (юнаки), кваліфікація І, 20 кіл з 4 п/ф.

Командний спринт (юніори) Сергій Сидор виграв за допомогою велосипедистів Харківщини та Львівщини. Серед юніорок Сніжана Фарщук та Софія Шевченко взяли командну бронзу за допомогою спортсменки з Волині.

Вікторія Бондар, Сіркова Анастасія та Оксана Зварич посіли друге місце в командному спринті серед молодших дівчат.

В груповій гонці (юніори), фінал, 60 кіл з 6 п/ф Євген Крячко приїхав третім.

Софія Шевченко стала другою, Сніжана Фарщук – третьою в груповій гонці (юніорки), 40 кіл з 8 п/ф.

Групова гонка (юнаки), 50 кіл з 5 п/ф  та в гонці Гіт 200 м з/х (юнаки) Ілля Гоц посів треті місця.

Гіт 200 м з/х (молодші юнаки) - Артем Чернов виборов бронзову нагороду.

Гіт 200 м з/х (молодші дівчата) - Вікторія Бондар та Анастасія Сіркова посіли перше й друге місця відповідно.

Cпринт (молодші юнаки) - Артем Чернов виборов бронзову нагороду.

Cпринт (молодші дівчата) - Анастасія Сіркова виграла золото.

Гонка темпо (юніори) - Андрій Мовчан та Євген Крячко посіли перше й друге місця.

Гонка темпо (молодші юнаки) – Артем Чернов став третім.

Гонка темпо (молодші дівчата) - Анастасія Сіркова та Оксана Зварич посіли перше й друге місця.

Кейрін (молодші дівчата) - Анастасія Сіркова, третє місце.

Гонка з вибуттям (юнаки) - Ілля Гоц, третє місце.

Парна гонка нас час "Медісон" (молодші дівчата), 8 кіл - Оксана Зварич – 1 місце, Анастасія Сіркова – 2 місце.

Гонка "Медісон" (юнаки), кваліфікація І, 30 кіл з 3 п/ф - Іван Калмиков – 1 місце, Гоц Ілля – 2 місце.

Гонка "Медісон" (юнаки), 50 кіл з 5 п/ф - Іван Калмиков – 3 місце.

Гонка "Медісон" (юніори), 60 кіл з 6 п/ф - Сергій Сидор – 3 місце.