Відкритий Кубок Вільнюса з тхеквондо. Фото

Відкритий Кубок Вільнюса з тхеквондо: сезон стартував

Перші медалі 2020 року в тхеквондо на міжнародній арені розіграли 17-18 січня у Вільнюсі (Литва).

Найкращі теквондисти України, Польщі, Литви, Латвії, Білорусі, Естонії, РФ, Ірландії та Люксембургу змагалися за право володіти відкритим Кубком Вільнюса з тхеквондо. Загалом завітали на змагання близько 600 учасників у складі 18 клубів.

Київщину представляли вихованці ДЮСШ «Максимум (Боярка), СК «Orlan» та тренера Артема Процуна. В результаті наші спортсмени посіли 10 місце серед клубів та стали п’ятими серед країн.

Єва Плясецька

В індивідуальних виступах Єва Пясецька виборола золото  у ваговій категорії 44 кг серед юніорів.

Владислав Лагерчук святкував перемогу у візі 37 кг серед кадетів.

І ще одну золоту нагороду до медальної скарбнички Київщини додав Володимир Домець (33 кг, кадети).

Артем Процун, Олена Горбатенко

Відзначимо, що на цих змаганнях накопичувала досвід рефері з Київщини Олена Горбатенко.