Чемпіонат з художньої гімнастики Олександрія. Фото

Відкритий чемпіонат з художньої гімнастики «Олександрія» - царство грації та краси

Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з художньої гімнастики «Олександрія» з 18 по 20 квітня Біла Церква. Щорічний турнір відбувався за підтримки Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

 

 

Демонструвати красу й витонченість завітали дев’ять команд з різних куточків області та країни – Фастова, Броварів, Яготина, Києва, Черкас, Чернігова, Запоріжжя. Білу Церкву представляли вихованки школи «Юність».

 

 

Разом з директором школи Володимиром Корнієнком вболівав за маленьких грацій начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв.

Результати змагань ТУТ

 

 

Трішки історії

Назва змагань, як і однойменній парк «Олександрія», походить від імені Олександри Браницької, дружини польського гетьмана Ксаверія Браницького, якому з 1774 року у довічне володіння від Речі Посполитої було передано найбагатше тоді в Україні Білоцерківське староство.

Олександра отримала цей маєток у дарунок від свого чоловіка й почала наводити в ньому лад. За характером графиня була вольовою, цілеспрямованою жінкою, яка вміла самостійно вирішувати питання керівництва маєтком. Попри величезні статки, вона була дуже ощадливою господаркою. Парки європейських столиць, де вона неодноразово бувала, надихнули Олександру Браницьку на створення не менш вишуканого парку у своїй головній резиденції. При виборі місця для живописного  парку пані Браницька зупинилася на ділянці віковічної діброви у західному напрямку, в урочищі Гайок. Назву парку дала на свою честь — «Олександрія».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.04.2019

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути