Відкритий чемпіонат Славутича з міні-футболу. Фото

Відкритий чемпіонат Славутича з міні-футболу

З 9 по 11 січня у СК «Олімпієць» відбувався відкритий чемпіонат Славутича з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь 11 команд з Києва, Сновська, Прилук, Чернігова та, звісно, Славутича.

В результаті змагань чемпіонський титул виборов ФК «Десна» (Чернігів). Срібним призером стала команда ДЮСШ (Прилуки). А бронзу здобули футболісти КДЮСШ (Славутич).

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Урочисту церемонію нагородження, за новою традицією, проводили депутати Молодіжної ради «Майбутнє Славутича» Єлизавета Бондарук та Валерія Гладкова. Безпосередньо нагороджували команди завідуючий відділу молоді та спорту Шаніна Л.М., заступник директора КДЮСШ м. Славутича Красківська О.М. та головний суддя змагань Вишневський О.В.

Відділ молоді та спорту Славутицької міської ради дякує тренеру команди Олдександру Вишневському та спортсменам за гарну гру, а також вітає з призовим місцем і бажає в наступному перемог.