Чемпіонат Київщини з кікбоксингу ISKA, Обухів. Фото

Відкритий чемпіонат Київської області з кікбоксингу ISKA: Результати змагань

23-24 лютого Обухів приймав Відкритий чемпіонат Київської області з кікбоксингу ISKA серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. 

Про урочисте відкриття обласної першості, в якому брав участь начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, ми вже повідомляли. Наразі до вашої уваги короткі підсумки Чемпіонату.        

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

 

          

У змаганнях взяли участь 97 спортсменів з 11 клубів Київської, Житомирської областей та Києва: «Реформа» (Ірпінь), «Темп» (Київ), «Полосенко Тім» (Київ), «Граніт» (Коростишів), «Мамай» (с.Черняхів), «Карін-Тім» (Київ), «Брусилів-Файтер» (Житомир), «Атлет» (Київ), «Зендокай карате-до» (Обухів), «Трипільський» (Обухів), «Обухівські тигри» (Обухів).

 

 

Чемпіонат проводився у восьми розділах: лайт-контакт, поінт хард спаринг, поінт-спаринг, фул-контакт, кікбоксинг з Лоу-кік, К-1, К-1 лайт, сольні виступи.

Було розіграно 80 комплектів нагород в різних вікових категоріях та вагових групах. Відповідно, загалом спортсмени здобули 80 перших,80 других та 160 третіх місць у всіх розділах.

 

 

Це був чемпіонат особистий, відбір на участь у чемпіонаті України. Отже спортсмени, які посіли призові місця, здобули честь представляти область на всеукраїнській першості.

Відзначимо, що найбільше учасників було з Обухова, зокрема найбільшу кість нагород вибороли підопічні Віталій Потебенька «Обухівські тигри».

ФОТО З ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.02.2019

м.Обухів
Читати далі
Згорнути