Чемпіонат Київської області з дзюдо, Васильків. Фото

Відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо зібрав 160 спортсменів з Києва та області

17 листопада у спортивному залі ДЮСШ Василькова відбувся відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження. 

 

 

У змаганнях взяли участь 160 спортсменів (133 юнаки та 27 дівчат) - Біла Церква, ДЮСШ «Олімп», «Богатир», село Озірне Білоцерківського району, Фастів, Боярка, Вишневе, Ірпінь, Славутич, Згурівка, Українка, Васильків, Яготин, Київ.

Серед юнаків переможцями стали у ваговій категорії до 28 кг – Шадура Владислав,  Васильків. До 30 кг – Подневич Данило, Васильків. До 34 кг – Маринич Ростислав, Васильків.

У вазі 38 кг – Босий Володимир, Вишневе. До 42 кг – Домашенко Кирило,  Васильків. До 46 кг – Каракін Сергій, Васильків. До 50 кг – Джміль Богдан,  Біла Церква. До 55 кг. – Філоненко Владислав, Українка. До 60 кг – Синельник Гліб, Васильків. І у вазі + 60 кг – Тищенко Іван, Біла Церква.  

Серед дівчат переможцями стали у ваговій категорії до 32 кг – Щур Софія,  Ірпінь, до 36 кг – Федорченко Олена, Біла Церква, до 40 кг – Пряхіна Анастасія, Згурівка, до 48 кг – Кітроцька Валерія, Згурівка, до 52 кг. – Скуратівська Римма, Ірпінь.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.11.2018

м.Васильків
Читати далі
Згорнути