Чемпіонат Київщини зі спортивного орієнтування, Пирогово. Фото

Відкритий чемпіонат Київщини зі спортивного орієнтування: результати змагань

Цими вихідними днями, 13-14 квітня у лісопарковій зоні Києва проводився відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування. Змагання зібрали понад 270 спортсменів різних вікових категорій з різних куточків області, а також орієнтувальників з 14 областей України.

В попередній новині ми вже розповідали цікаві подробиці змагань особисто від головного тренера збірної Київщини зі спортивного орієнтування Василя Березовського.

ФОТОРЕПОРТАЖ. ДЕНЬ ПЕРШИЙ

ФОТОРЕПОРТАЖ. ДЕНЬ ДРУГИЙ

Спортивне орієнтування  дуже демократичний вид спорту: юні спортсмени змагаються поруч з ветеранами спорту, новачки – з досвідченими спортсменами. Кожен біжить власним маршрутом, але після фінішу збираються разом та діляться своїми враженнями й думками з приводу обраних шляхів подолання дистанцій.

В перший день змагань спортсмени виборювали нагороди на спринтерських дистанціях у столичному мікрорайоні Сирець на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр». Наступного дня була запропонована технічно складна гориста місцевість поблизу селища Пирогово, де були розіграні нагороди на середній дистанції.

В особистій першості в наймолодшій віковій категорії переможцем змагань стали Анастасія Офіцерова, вихованка ДЮСШ №1 (Біла Церква) та спортсмен з Коростишева Олександр Сафонов.

У старших юнацьких та юніорських групах лідерство захопили вихованці КОДЮСШ та Ірпінської ДЮСШ. В групах дорослих  перемогу святкували сумчанин Олексій Савченко та киянка Яна Мельник.

У командному заліку перемогла команда Ірпінської ДЮСШ, лише 2 очка  вигравши в команди КОДЮСШ. Третє місце посіла команда Білоцерківської ДЮСШ №1.