Відкриття воркаут-майданчика в Іванівці. Фото

Відкриття спортивного майданчика в Іванівці як розвиток street workout Київщини

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

23 червня Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту завітав на відкриття трьох нових спортмайданчиків для занять воркуатом, якими вчергове поповнилася спортивна інфраструктура Білоцерківського та Ставищенського регіонів. В рамках візиту зокрема було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Міжнародний Олімпійський День, який рішенням Міжнародного олімпійського комітету святкується щорічно 23 червня традиційно супроводжує організація різноманітних спортивно-масових заходів. А в Київській області на підтримку духу олімпізму урочисто відкривали відразу три спортивні workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним газоном.

 

 

В цій публікації мова піде про воркаут-майданчик, який запрацював в селі Іванівка Ставищенського району на території опорного навчального закладу ”Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”. Про ще два воркаути, які відкрито цього ж дня в Озерній на Білоцерківщині та Красилівці Ставищенського району, читайте в інших новинах.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювали і підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету, за рахунок коштів платників податків всієї області Управлінням фізичної культури і спорту у 2019 році було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Іванівки передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень для облаштування на території Іванківського опорного загальноосвітнього закладу майданчику для workout, який ми сьогодні власне відкриваємо. Облаштовувався майданчик коштом районного бюджету. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків шість вже працюють. І ще три ми відкриваємо сьогодні”.

 

 

Що ж представляє собою сам воркаут-майданчик? Тут розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. А також облаштована лава та урна.
"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після хвиль послаблень карантину один за одним на теренах Київщини відкриваються новозбудовані спортивні об’єкти. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито шість об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ). І, як вже зазначалося, ще три запрацювали відучора, 23 червня.

 

 

За яким графіком функціонуватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні. Адже 17 червня на засіданні Уряду Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерств охорони здоров’я України щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня.

УРОЧИСТОСТІ

Що ж до урочистостей з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на церемонію відкриття, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва представники районної влади иа місцевого самоврядування — виконуючий обов'язки директора департаменту освіти та науки КОДА Жанна Осипенко, голова Ставищенської районної держадміністрації Володимир Репета, голова Ставищенської районної ради Віктор Малаш, начальник відділу освіти Ольга Плохотнюк та господиня свята, голова села Іванівка Світлана Савіцька.

 

 

А свято яскравим та справжнім робили юні іванівці — і стрічку як символ відкриття майданчика перерізали, і дарунки високим гостям вручали, і танцювальними номерами та спортивними віршами тішили. І навіть провели флешмоб-руханку, залучивши почесних гостей хвацько витанцьовувати, повторюючи рухи за спортсменками: “А щоб міцне здоров’я мати, давайте разом танцювати!”.

 

 

Відкриття нового майданчику стало дійсно знаменною подією для мешканців села. Адже не щодня тут виростають сучасні спортивні об’єкти. Тому потренуватися в тренажерному комплексі окрім місцевих, приїжджають мешканці з сусідніх сіл — Гострої Могили та Кривця. Та це тільки початок, запевняють представники місцевої влади, в планах села — побудова інших спортивних об’єктів.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з фубольними, волейбольниими та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

А Іванківська школа не тільки спортивна, а й славиться своїми музеями. Так у закладі під пильним наглядом поважної директорки функціонує Музей Освіти, де можна переглянути шкільні миттєвості вихованців школи різних років. А також є унікальний Музей Героя, де шанують пам’ять не нав'язаних штучних радянських культів, а справжніх героїв українського краю, якому їх не бракує — ні минулих, ні вже сучасних.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним комплексом. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

 

 

ФОТО ПРЕС-СЛУЖБИ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ КОДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.06.2020

Ставищенська РДА
Читати далі
Згорнути