Відкриття мультифункціонального майданчика у Володарці. Фото

Відкриття мультифункціонального майданчика стало знаковою подією для Володарки

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Київщина спортивна вчора, 17 вересня поповнилася черговим об’єктом спортивної інфраструктури – у Володарці , по вулиці Зарічній, 102-В на території комунального закладу Київської обласної ради "Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації" за програмою «Київщина спортивна» офіційно відкрито третій з 15-ти запланованих цьогоріч мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту розміром 32х18 м. Загалом вартість майданчика становить 1,5 мільйона гривень.

ФОТОРЕПОРТАЖ З ВІДКРИТТЯ: ШУКАЙТЕ НА СВІТЛИНАХ СЕБЕ

 

 

Відкриття нового спортивного об’єкту – це завжди свято. Тому з такої нагоди відбулася урочиста  церемонія відкриття, на яку оцінити результати плідної співпраці з місцевою владою в особі директора Володарської школи-інтернату Анатолія Косовського завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. Відзначимо, що пан Тимофєєв організовує, бере участь та пильнує увесь процес створення спортивних майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування на місцях, що зазвичай і завершується пам’ятними урочистостями з нагоди відкриття.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією цьогоріч  було закуплено 15 комплектів спортивного обладнання для облаштування мультифункціональних майданчиків, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Володарки обласна адміністрація у 2020-му закупила та передала комплект обладнання на загальну суму 840 000 гривень для облаштування мультифункціонального спортивного майданчика та тренажерів. Зауважу, що облаштовувався майданчики коштом обласного бюджету».

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури міста, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

Нагадаємо, що аналогічні мультифункціональні майданчики зводяться на території Київської області згідно обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, в рамках якої Київською обласною державною адміністрацією закуповується спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Облаштовуються об’єкти коштом місцевого бюджету.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Як вже згадувалося, завітав на урочистості заслужений працівник фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, який подарував школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а всім гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

Як облаштовувався майданчик, розповів новоспечений його господар Анатолій Косовський: «Відкриття майданчика – це знакова подія для Володарки. Хочеться сказати сьогодні велике спасибі тим людям, які підготували в 2017-му обласну програму. «Київщина спортивна» дала нам можливість отримати завдяки рішенню керівників Управління молоді і спорту, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації цей дарунок, який ми наразі відкриваємо. Адже турбота про дітей завжди була одним з головних пріоритетів держави та батьків. Тому що б ми не робили, ми хочемо робити це якнайкраще заради підростаючого покоління українців. Впевнений, цей майданчик стане початком нашого спортивного майбутнього».

 

 

Планується, що його спортивна база буде використовуватися для розвитку фізично обдарованих дітей та підлітків, зокрема для підготовки до змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, для проведення навчально-тренувальних зборів юних спортсменів Київщини, а також для організації змістовного дозвілля школярів у літній період. Саме на базі Володарської спеціалізованої школи-інтернату щорічно проходять профільні навчально-тренувальні зміни для обдарованих дітей та учнівської молоді – учасників та переможців інтелектуальних змагань, а також мовний STEAM-табір для школярів, які прагнуть поглибити свої знання з іноземних мов. Для них заняття фізичною культурою і спортом на сучасному мультифункціональному спортивному майданчику будуть невід’ємною складовою повноцінного, змістовного і корисного відпочинку.

 

 

Зі спортивними подарунками завітали заступниця департаменту освіти і науки КОДА Ярослава Тростянецька та виконуючий обов’язки голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, отримав офіційну подяку від Центру реабілітації очільник товариства «Ресурс»» Мичеслав Цісельський, рясно було від директорів спортивних навчальних закладів - Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту - Володимир Балясников, ДЮСШ №1 - Юрій Гончаренко, Київської обласної ДЮСШ - В’ячеслав Сидоренко, Київської обласної комплексної дитячо-юнацька спортивної школи - Володимир Махнюк.

 

 

За яким графіком функціонуватиме відкрита споруда, залежатиме від епідеміологічної ситуації та кольору регіону, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і дорослі мешканці громади. А до мешканців Володарки та учнів учбового закладу окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок , і спорткомплекси ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю та моральному задоволенню.

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за захисними масками посмішки гостей. лунала солов’їна пісня, майстерний хіп-хоп та під зворушливе виконання разом українського славня майоріло в руках юних спортсменів синьо-жовте знамено. А коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття майданчика, гості свята радо випробували свої сили та вміння кидати «триочкові» в баскетбольний кошик, «обкатували» на міцність волейбольну сітку, «розпечатували» футбольні ворота. А право першого розіграшу м'яча на помаранчевому гумовому покритті було надано Сергію Тимофєєву та Анатолію Косовському. А далі – боротьба одночасно у трьох видах спорту. Це виглядало захоплююче  настільки, що з радістю долучалися до діток поважні високопосадовці.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

1) Баришівська ОТГ, смт Баришівка, вулиця Центральна, 34

2) Біла Церква, Білоцерківське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

3) Бориспіль, вулиця Головатого 32-а (єдиний майданчик 42х22 м)

4) Бориспільський район, село Любарці

5) Броварський район, село Гоголів, вулиця Київська, 167

6) Бучанська ОТГ, село Луб’янка, вулиця Шевченка, 17

7) Васильківський район, село Плесецьке

8) Вишгородський район, село Вахівка

9) Володарський район, смт Володарка, вулиця Зарічна 102-В

10) Бучанський район, смт Гостомель, вулиця Ярова, 154

11) Дівичківська ОТГ, Переяслав-Хмельницький район, село Дівички (військова частина)

12) Згурівський район, смт Згурівка, вулиця Зарічна, 102-В

13) Києво-Святошинський район, село Юрівка, вулиця Шевченка, 3

14) Студениківська ОТГ, село Студеники, вулицяШкільна, 27

15) Фастів, вулиця Шевченка, 27

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ З ВІДКРИТТЯ: ШУКАЙТЕ НА СВІТЛИНАХ СЕБЕ

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.09.2020

Володарська РДА
Читати далі
Згорнути