Чемпіонат з кікбоксингу WAKO. Фото

Відкрита першість Київської області 2018 року з кікбоксингу WAKO

У перший уїк-енд цієї весни місто Боярка приймало Відкриту першість Київської області 2018 року з кікбоксингу WAKO. З 2 по 4 березня боротьбу за нагороди вели майже 200 учасників з 24 клубів, які представляли не лише область, але й місто Київ, Житомирщину, Закарпаття та Республіку Молдову.

Беззаперечним лідером командного заліку став клуб «Барс». Спортсмени цієї команди з Київської області 26 разів виходили до фіналу, вигравши більшу половину з них – 14 сутичок. Ще 12 разів вихованці «Барсу» поступилися на користь суперників.

Voloshin team, яка теж представляє Київщину, виявилася у підсумку другою. На рахунку кікбоксерів з Voloshin team 7 золотих, 9 срібних, 8 бронзових медалей.

Третьою командою турніру і першим серед столичних клубів став «Атлант». По шість разів його вихованці піднімалися на першу і другу сходинки п’єдесталу пошани, а ще тричі були бронзовими призерами.

Що ж стосується виступу інших гостей чемпіонату Київщини, то «Файтер» з Житомирщини повернувся додому з дев’ятьма нагородами (4 золота, 1 срібло, 4 бронзи), СК «Годинець Доджо» із Закарпаття отримав у свою скарбничку шість відзнак (4 золотих, по 1 срібній та бронзовій), а молдовський Fight Club B1 має у власному доробку дев’ять медалей (2 золота, 3 срібла, 4 бронзи).

Додамо, що в рамках двох змагальних днів було проведено понад 100 боїв.

Нагадаємо, за кілька днів до чемпіонату Київщини кращих визначила Запорізька область.

Зазначимо, що всі регіони ретельно готуються до прийдешнього ЧУ-2018 з кікбоксингу WAKO серед дорослих, який прийматимуть Черкаси з 9 по 11 березня. Ці змагання проходитимуть у трьох розділах: лайт-контакті, поінт-файтингу та лоу-кік.

Даний турнір відбувався за підтримки міського голови міста Боярка Олександра Зарубіна, міської ДЮСШ в особі Володимира Сафонова, управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації в особі Сергія Тимофєєва та Київської обласної федерації кікбоксингу WAKO в особі Андрія Кімейчука - ідейного натхненника турніру
На змаганнях також були присутні і перші особи Федерації України з кікбоксингу  WAKO: президент Ольга Павленко та віце-президент Сергій Руденко.
Спортсмени з різних куточків Київської області, міста Києва, Закарпатської області, Житомирської області та Республіки Молдова показали високі результати своєї спортивної підготовки, достойні двобої та отримали цінні подарунки від Київської обласної федерації кікбоксингу WAKO та обласного управління фізичної культури та спорту.
Свято спорту в місті Боярка цими вихідними вдалось!