Фотовиставка Леоніда Бойка. Фото

Відкрилася персональна фотовиставка відомого спортивного журналіста Леоніда Бойка

Спорт – це краса, сила і грація, а також прагнення до перемоги. Спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Переконатися у справедливості цих тверджень мали змогу користувачі бібліотеки-філії №8, що в Білій Церкві, де з 1 липня проводяться насичені багатьма подіями Дні інформації «Спорт єднає Україну».

 

 

У читальній залі увагу користувачів привертала книжкова виставка «Подорожуємо світом спорту», на якій була представлена література та періодичні видання спортивної тематики з фондів бібліотеки.

Яскравою сторінкою стало відкриття персональної фотовиставки відомого білоцерківського спортивного журналіста Леоніда Бойка.

 

 

Леонід Леонідович Бойко народився у 1959 році. Фотографією захопився у 15 років. Перший фотоапарат був «Смена», а потім «Смена-8». Тільки уявіть собі: домашня лабораторія, стара техніка, експерименти – і виходить справжнє диво!

Наставником Леоніда Леонідовича був Дмитро Йосипович Злобінський, який працював тоді фотокором в газеті «Київська правда».

 

 

У 1977 році Леонід Леонідович закінчив Київський технікум кіно-фотомистецтва. У 1979 році одружився на чарівній жінці, ім’я якої несе мудрість та світлість – Ольга, що вже 40 років підтримує і надихає його. У шлюбі вони народили 3 доньок, а наразі мають ще й 3 онучок.  У 1990 році Леонід Леонідович став випускником народного університету журналістики. А будучи головним редактором обласної газети «Спортивна Київщина» ще й став студентом Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, який закінчив у 2008 році.

 

 

Наразі, Леонід Бойко є:

-        Членом Золотого фонду Асоціації Спортивних Журналістів України, занесеного до Галереї Слави спортивної журналістики;

-        Переможцем в номінації «Золоті пера і голоси»;

-        Неодноразовим переможцем Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії;

-        Переможцем VIII-го всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська» в номінації «За відданість Олімпійського руху»;

-        А також, неодноразовий переможець Міжнародного фестивалю культури та творчості для людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!»

Різні за жанром та стилем світлини надають можливість зазирнути у видимий і невидимий світ спорту та показали, якими цікавими і надзвичайними бувають фізична культура та масовий спорт.

Ваги та значимості заходу додали присутність на відкритті фотовиставки та вітання Леоніду Леонідовичу  від його Високопрпреосвященства митрополита Білоцерківського і Богуславського  Августинина, настоятеля хрому-каплиці Георгія Победоносця протоієрея Вадима Оляницького, очільників спортивних структур – начальника Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергія Тимофєєва, начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інни Паливоди, директора ДЮСШ «Юність» Володимира Корнієнка, Олімпійського чемпіона 2004 року в Афінах Єльбруса Тадеєва.

 

 

Також  виступили з вітальними словами,  Миколай Вікторович Бабенко, голова громадського об’єднання «Біла Церква разом», начальник  КП  БМР ЖЕК-7 Юрій Балас, громадський діяч та активіст Сергій Істомін, член гільдії адвокатів України Валерій Бондік, народний депутат України Хвича Мепарішвілі. На  вихованці побували вихованці спортивних шкіл міста, тренери, жителі міста та району.

 

 

Експозиція включає понад 180 фотографій.

Протягом Днів інформації відвідувачі бібліотеки також згадали імена видатних українських футболістів, дізналися про їхні перемоги, досягнення, а часом і прикрі поразки, прослухавши прес-огляд «Цікаво про футбол».

Юні користувачі книгозбірні із задоволенням брали участь в інтелектуально-спортивній вікторині «Спортивні цікавинки», і, як виявилося дуже пишаються нашими чемпіонами та олімпійцями.

Дні інформації, що відбулися у бібліотеці, стали цікавою, пам’ятною подією, наповненою яскравими враженнями і гарним настроєм і вкотре підтвердили, що спорт є запорукою успіху.

Фотовиставка працюватиме до 16 липня з 10 до 18 години крім суботи. Запрошуємо відвідати фотовиставку!

Місце проведення: бібліотека-філія №8, Біла Церква.

 

Автор Наталя Семененко

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.07.2019

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути