Відбувся заключний тур чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2005 р.н.

29-31 березня в Харкові відбувся заключний тур чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2005 р.н.

За перемогу боролася команда з Переяслава. На жаль, через хворобу не змогли допомогти своїй команді два її лідера Аня Анікієва і Ярослава Антонова. Але, незважаючи на це, дівчата намагалися все ж таки вибороти перемогу в суперників.

Перша гра з командою Івано-Франківська складалася драматично. З перших хвилин суперники впевнено повели у рахунку. Тільки в другій чверті наші дівчата трохи оговталися і почали чинити опір. Але, на жаль, гра закінчилася поразкою 38:49.

Наступна гра з командою Запоріжжя, у якої у двох попередніх іграх наша команда здобула перемоги, закінчилася на цей раз на користь суперника 41:60.Остання гра з командою господарів змусила переживати, і глядачів, і гравців. Перша чверть закінчилася з рахунком 12:12. Але, наступну десятихвилинку, харків’янки порадували своїх вболівальників, відірвавшись від наших дівчат на 12 очок. В третій чверті за 5 фолів сіла на лаву запасних, Юля Коберник, що відразу послабило команду, а в четвертій чверті Олександра Тимченко також, заробивши п’ятий фол звела нанівець надію на перемогу.

В підсумку, третя поразка з рахунком 43:57.Програвши останні три гри, наша команда, на жаль, втратила можливість попасти у вісімку, і закінчила сезон на 9 місці.Аня Тірон 5 очок – 8 підбирань – 10 перехоплень, Юля Коберник 29-9-11, Яна Спіжова 27-14-5, Яна Герасименко 34-11-9, Аня Ярош 14-47-9, Олександра Тимченко 5-9-4, Вікторія Степанюк 4-3-4, Вероніка Твердюк 0-1-0, Юля Самойленко 2-3-0, Мирослава Швиденко 2-4-4, Софія Івасюк, Аня Анікієва, Ярослава Антонова, Олександра Герасименко, Аня Герштун.