XII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті майстра спорту Дмитра Лисуна. фото

Відбувся XII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті майстра спорту Дмитра Лисуна

В Черкасах з 29 по 30 жовтня відбувався XII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам'яті майстра спорту СРСР Дмитра Лисуна за участю 250 борців з різних куточків України.

Призерами всеукраїнського турніру стали вихованці Миронівської ДЮСШ.

Друге місце посів Давид Бистрий , а Артем Кириченко став третім. Команду до змагань готували тренери-викладачі Вадим Дрига та О. Орлюк.

До збірної Київщини також увійшли представники СК «Олександр «Невський» (Крюківщина).

2009-2010 р.н.: 42 кг Арнаут Деніз та 47 кг Бабенко Данило вибороли золото,

32 кг Кобзарь Єгор, 38 кг Шимко Павло та 53 кг Мельничук Данило – бронзу.

2007-2008 р.н.: 38 кг Левченко Микола та 62 кг Покотило Владислав стали переможцями турніру. А 42 кг Акіншев Давід, 44 кг Пономаренко Андрій, 48 кг Скрипник Максим та 52 кг Ковтун Владислав – бронзовими призерами.