Генеральна асамблея НОК України

Відбулася ХХХІІ Генеральна асамблея НОК України

17 листопада відбулася ХХХІІ Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України. В рамках засідання були підведені підсумки діяльності громадської організації за рік та окреслені плани на наступний, 2018-й олімпійський рік.

Участь в Асамблеї взяв начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв. 

 

Серед учасників засідання були присутні спортсмени і тренери, представники національних олімпійських федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, регіональних олімпійських осередків, навчальних закладів, представники органів державної влади, керівники інших громадських  організацій, меценати олімпійського руху засоби масової інформації та інші запрошені гості.

Розпочали форум з урочистого відзначення активістів Олімпійського руху нагородженням почесними відзнаками та цінними подарунками з рук голови НОК Сергія Бубки.

Під час Асамблеї заслухали і обговорили звіт про діяльність Національного олімпійського комітету України і Виконкому НОК України у 2017 році та основні напрями роботи у 2018-му, звіт ревізійної комісії та виконання бюджету поточного року.

Також під час сесії було розглянуто план бюджету на 2018 рік. Було прийнято рішення збільшити допомогу федераціям на 7,5 мільйонів гривень та збільшити фінансування на семінари на 2,2 мільйони.

Генеральна асамблея розглянула питання про прийняття у члени НОК представників видів спорту, включених до програми Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо (Японія) в 2020 році.

Велику увагу делегати форуму приділили питанням підготовки та участі спортсменів України у наступних зимових Олімпійських іграх-2018 в Пхьончхані (Республіка Корея), ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 в Буенос-Айресі (Аргентина) та Іграх ХХХІІ Олімпади-2020 в Токіо (Японія).

З детальним звітом про роботу Національного олімпійського комітету в 2017 році можна ознайомитись за цим посиланням: http://noc-ukr.org/about/officialdocuments/zvit/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Асамблея НОК та важливі рішення для олімпійського руху

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.11.2017

Читати далі
Згорнути