Міжнародний тенісний турнір VICCOURT CUP. Фото

«VICCOURT CUP»: вперше за 29 років в історії українського тенісу

20-25 січня на кортах Українського тенісного Центру «VICCOURT», що в селі Святопетрiвське поблизу столиці, вперше за 29 років в історії українського тенісу відбувся міжнародний турнір 1-ї категорії, ITF.

«VICCOURT CUP» - міжнародний тенісний турнір, що проводиться під егідою Міжнародної федерації тенісу ITF. Його учасниками є тенісисти, вік яких не перевищує 18 років.

На участь в турнірі були заявлені представники світового юніорського рейтингу ITF з 30 країн Європи та світу.

24 січня відбулися фінальні матчі парного розряду.

Переможцем турніру серед юнаків став Ман Дальберг (Швеція) / Макс Касніковський (Польща). Друге місце посіли Даніель Морозов (Латвія) / Ілля Снітарі (Молдова). Рахунок 6/2, 6/2.

Серед дівчат перемогу святкували Юлія Міддендорф (Німеччина) / Настасія Мар’яна Шунк (Німеччина). Срібними призерками стали Христина Дмитрук (Білорусь) / Альона Фалей (Білорусь). Рахунок 6/4, 6/3.

25 січня провели фінальні матчі одиночного розряду.

Турнір серед дівчат виграла Юлія Авдеева (Росія) . На другому місці опинилася Христина Дмитрук (Білорусь). Рахунок 4/6, 6/3, 6/2.

Чемпіоном серед юнаків став Леонардо Малгаролі (Італія) . Віце-чемпіонський титул здобув Макс Касніковський (Польща). Рахунок: 7/6(1), 6/4.

В рамках міжнародного тенісного турнір «VICCOURT CUP-2020» 1-ї категорії український тенісист, зірка українського тенісу, друга ракетка України Ілля Марченко провів майстер-клас для спортсменів клубу «VICCOURT». За участі Марченка пройшла і урочиста церемонія нагородження переможців турніру.

З 2018 року турнір проводиться за сприянням сільського голови Святопетрівського Антона Овсієнка.

Організатор турніру, перший віце-президент ФТУ - Ігор Миколайович Гуменюк.

За інформацією прес-служби міжнародного турніру «VICCOURT CUP-2020»