«Весняний кубок» в Богуславі вінчав хокейний сезон-2022/2023

На вихідних, 26-28 травня у Богуславі на Київщині відбувся масштабний всеукраїнський дитячий турнір «Весняний кубок» за участю 16-ти команд 2013-2014 років народження. Ці змагання на арені «Льодограй» вінчали сезон-2022/2023 серед гравців цієї вікової категорії.

 

 

«Весняний кубок» став тріумфом двох команд київського «Сокола»: перша команда 2013 року народження, яку тренує Денис Вовк, здобула головний приз, хокеїсти 2014 року народження під керівництвом Олександра Нікулічева посіли друге місце. Третьою стала перша команда «Кременчука», яку очолює Артем Шаповал. Господарі, богуславські «Шершні», посіли четверте місце. Хлопці з вінницького «Патріота», які за три тури до завершення мали реальні шанси стати першими, фінішували п’ятими.

 

 

Урочисте відкриття змагань, які і змагальні дні, не обійшлися без почесних гостей. Зокрема, на розіграш Кубку завітали Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді і спорту Київської обласної військової адміністрації, Сергій Левченко, керівник відокремленого відділення Федерації хокею України на Київщині, Георгій Ложенко, президент оператора державних лотерей «М.С.Л.».

 

 

«Для нашої команди це надзвичайно знакова перемога, – каже наставник чемпіонів Денис Вовк. – Впродовж цього сезону ми на всіх змаганнях посідали другі-треті місця, зокрема на двох попередніх турнірах фінішували слідом за «Патріотом». Радий, що у підсумковому турнірі сезону хлопці проявили свої найкращі риси і піднялися на вершину. Для них ця перемога має стати гарним стимулом для подальших звершень».

 

 

Взагалі ж команди на «Весняному кубку» були розбиті згідно з рейтингом на два дивізіони по вісім команд і грали в них за коловою системою, кожен з кожним.

 

 

Підсумковий розподіл місць такий:

Дивізіон А

1.«Сокіл-2013» (Київ)

2. «Сокіл-2014» (Київ)

3. «Кременчук»

4. «Шершні» (Богуслав)

5. «Патріот» (Вінниця)

6. «Бульдоги» (Київ)

7. «Дніпро» (Дніпро)

8. «Сокіл-2013»-2 (Київ)

 

 

Дивізіон Б

1.«Патріот-2» (Вінниця)

2. «Морські Вовки» (Одеса)

3. «Крижинка» (Київ)

4. «Сокіл-2014»-2 (Київ)

5. «Кременчук-2»

6. «Олімпія» (Калуш)

7. «Шершні-2» (Богуслав)

8. «Дніпро-2» (Дніпро)

 

 

Варто зазначити, що організатори змагань (відокремлене відділення Федерації хокею України на Київщині на чолі з Сергієм Левченком, Управління молоді і спорту Київської обласної військової адміністрації на чолі з Сергієм Тимофеєвим, оператор державних лотерей «М.С.Л.» на чолі з Георгієм Ложенком) подбали, щоб за підсумками цих змагань з порожніми руками не поїхав жоден з учасників. Пам’ятні медалі, кубки, солодкі подарунки отримали всі хокеїсти без винятку. Крім того, індивідуальними статуетками були нагороджені найкращі гравці кожної з команд.

 

 

Після завершення церемонії нагородження на учасників очікував ще один приємний сюрприз: усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з головним трофеєм українського хокею, чемпіонським кубком, який зараз належить професійній команді київського «Сокола». Власне, на клубному автобусі киян разом із майбутніми переможцями турніру чаша й прибула.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.05.2023

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути