Веслувальниця Діана Димченко здобула для України історичну олімпійську ліцензію

Завершилася Європейська олімпійська кваліфікаційна регата з веслування академічного, що з 5 квітня тривала в італійському Варезе. Місто розташоване у північній частині Італії біля підніжжя гірського масиву Кампо-дей-Фіорі з видом на озеро Варезе, де власне і відбувалися змагання.
На регаті за участю майже семи десятків спортсменів з 22 європейських країн розігрувалися ліцензії на участь у літніх Олімпійських Іграх, що влітку стартують у Токіо.

 

 

 

Вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Діана Димченко у жіночій одиночці посіла друге місце серед 11 спортсменок!
"І саме час було б радіти тому факту, що саме наша спортсменка здобула першу в історії академічного веслування часів незалежної України олімпійську ліцензію у цьому класі. Але так сталося, що ще один український екіпаж, чоловіча двійка парна легкої ваги, переміг у змаганнях, і тепер, з великою ймовірністю нашій країні дістанеться лише одна путівка на Токіо,- коментують в ШВСМ. - Чекаємо офіційної інформації від FISA та сподіваємося на краще. В будь-якому разі, вітаємо Діану з гідним результатом! Бажаємо успіху на чемпіонаті Європи, що стартує вже завтра у Варезе!".

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.04.2021

Читати далі
Згорнути