«Велике будівництво»: на Київщині з’являться два сучасні басейни

У двох містах Київщини з’являться нові та сучасні басейни в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У Славутичі роботи вже тривають, у Кагарлику лише розпочнуться.

 

 

Про це сьогодні, 13 жовтня, під час брифінгу повідомив заступник очільника Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«Маємо два важливих і амбітних проєкти в напрямку розбудови нашої спортивної інфраструктури. Басейн у Славутичі вже був і зараз реконструюється. У Кагарлику тільки буде зводитись. Перший крок зроблено – договір із підрядником уклали», – прокоментував пан Лісовик.

Що ж до Славутича, то реконструкція будівлі критого басейну з ванною 25х8,5 м і дитячою ванною 10х6 м триває в рамках реалізації державного проекту з будівництва басейнів. Роботи виконуються відповідно до календарного графіку виконання робіт і відкриття заплановане вже наступного року. Щодо фінансової складової, то реконструюється об’єкт завдяки співфінансуванню Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету, субвенції з держбюджету на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери.

 

 

Нагадаємо, що в рамках «Великого будівництва» цьогоріч на Київщині вже реалізували три проєкти. Йдеться про стадіони в Білій Церкві та Сквирі, а також багатофункціональний спортивний комплекс «Академія спорту» в Бучі. На черзі – ще один стадіон у Волошинівці Баришівської громади - роботи там планують завершити до кінця жовтня. А також фізкультурно-оздоровчий комплекс у Миронівці, де завершуються фасадні роботи й проводиться внутрішнє облаштування.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.10.2021

Читати далі
Згорнути