ЧУ з легкої атлетики, Бахмут. Фото

Велика легка атлетика у форматі ЧУ повернулася на Донеччину

На Донеччині вперше з 2013 року відбувся чемпіонат України з легкої атлетики. 7-8 липня у Бахмуті стосунки з’ясовували представники молодіжної вікової групи (U-23), - повідомляє Федерація легкої атлетики України.

 

 

«Враження від молодіжного чемпіонату України-2018 залишилися виключно позитивні, - розповідає старший тренер збірної України Олексій Сердюченко. – Приємно вразила спортивна база – єдина в Україні, яку можна назвати повноцінною легкоатлетичною. Тут і манеж, і поруч класний стадіон з гарним покриттям на 8 доріжок і якісним інвентарем. Були гарно організовані трансфери – всіх учасників автобуси від залізничною станції Костянтинівка відвозили до Бахмуту, а після завершення змагань – назад на потяг. Уся дорога займала десь півгодини. Жодних нарікань не було до умов проживання. Отож, високого рівня організацію відзначили і тренерський штаб, і учасники змагань. Її рівень повністю відповідав національним чемпіонатам».

У загальнокомандному заліку найкращими виявилися представники Донеччини, на другому місці – Харківська область, на третьому – Дніпропетровська.

6 нагород срібно-бронзового ґатунку завоювали спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Вікторія Кириленко - 2 місце у штовханні ядра.

Вікторія Шкурко - 2 місце у бігу на 1500 м та 3 місце у бігу на 5000 м.

Марія Мазуренко - 2 місце у бігу на 10000 м.

Ярослава Ястреб - 2 місце у бігу на 5000 м.

Роман Фесенко - 3 місце у бігу на 800 м.

«Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів Майю Шух, Віталія Приходька та Олега Лобанова з нагородами! Натхнення вам для нових звершень та перемог!», - радіє за своїх Київська обласна ШВСМ.

Також на п’єдестал потрапили й інші представники нашої Київщини.

Отже, у бігу на 800 метрів Дмитро Ковальчук здобув срібло.

Юлія Мороз стала чемпіонкою на дистанції 1500 м.

В бігу на 5000 м срібною призеркою стала Ярослава Ястреб.

Для багатьох учасників цей чемпіонат, окрім з’ясовування стосунків у своїй віковій групі, був етапом підводки під головний старт національного сезону – чемпіонат України (18-21 липня, Луцьк), де легкоатлети намагатимуться виконати нормативи на дорослий чемпіонат Європи. Ну, а з тих атлетів, які через високу конкуренцію у своїх видах мають невеликі шанси на поїздку до Берліну, за підсумками бахмутського чемпіонату буде сформовано команду на чемпіонат Асоціації Балканських атлетичних федерацій. І вона у нас вимальовується доволі сильна, - коментує прес-служба ФЛАУ.

Повні результати змагань – за цим посиланням.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.07.2018

Читати далі
Згорнути