Багатоденка TOUR de ONUR, Львів. Фото

Велоосінь у Львові ознаменувалася багатоденкою TOUR de ONUR

З 24 по 27 жовтня в місті Лева відбувався відкритий командний чемпіонат України в багатоденній та у парній гонках TOUR de ONUR серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок.

Участь у гонці взяли понад дві сотні спортсменів, серед яких і аматори велоспорту з Польщі. Перегони відбулись у три етапи: спочатку командна гонка маршрутом Щирець–Меденичі–Щирець, потім групова гонка маршрутом Сянки–Ісаї–Стрілки–Сянки, а також індивідуальна гонка на час маршрутом Сянки–Верхній Турів–КПП «Ужок»–Сянки.

“На Львівщині є усе для ідеальних шосейних перегонів - відмінні дороги, прогресивні клуби, велика кількість прихильників велоспорту. Саме тому на наші змагання щороку приїжджають не тільки мешканці різних куточків України, а й закордонні гості. До слова, модель проведення змагань, коли соціально відповідальний бізнес стає співорганізатором якоїсь події, відповідає європейській моделі розвитку спорту”, - зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

На змаганнях спортсмени стартували групами - спочатку сильніші спортсмени, а потім ті, хто тільки розпочинає свій шлях у велоспорті або ті, хто долає дистанцію у повільнішому темпі. Усього стартувало 6 чоловічих та 2 дві жіночі групи.

Збірна команда Київщини на чемпіонаті була представлена дев’ятьма спортсменами: Богдан Мусієнко, Олександр Шевченко, Михайло Бліхарський, Андрій Мовчан, Євген Крячко, Сергій Сидор, Сніжана Фарщук, Софія Шевченко та Ольга Кулинич.

Вашій увазі результати.

Серед юніорів на дистанції 102 км (3 кола по 34 км) бронзу виборов Андрій Мовчан. Здобути ще одну бронзову нагороду серед жінок на відрізку 68 км (2 кола х 34км) в MIX Ользі Кулинич допомогла спортсменка з Житомирщини. Так завершився І етап змагань.

На ІІ етапі індивідуальної групової гонки серед юніорів на 124 км Андрій Мовчан став срібним призером змагань. Срібло серед юніорок 88 км в MIX взяла Софія Шевченко.

ІІІ етап індивідуальної гонки на час 20 км завершився для Олександра Шевченка другим місцем серед чоловіків, сріблом для Євгена Крячка серед юніорів та золотом для Ольги Кулинич серед жінок (MIX).

В командному заліку за сумою трьох етапів чоловіча збірна Київської області у складі Богдана Мусієнка, Олександра Шевченка та Михайла Бліхарського  посіла третє загальнокомандне місце. Серед юніорів Київщина стала другою (Андрій Мовчан, Євген Крячко, Сергій Сидор).

Серед жінок вдалося взяти срібло в команді Мікс вдалося Ользі Кулинич, а серед юніорок бронзу в міксі виграли Сніжана Фарщук та Софія Шевченко.

Завершився відкритий командний чемпіонат України парною гонкою на час, та Київщина в ній участі вже не брала.