Чемпіонат Київщини з велоспорту, Біла Церква. Фото

Велогонщики провели незвичайний чемпіонат Київщини

У Білій Церкві цими вихідними відбувався відкритий чемпіонат Київської області зі спеціальної підготовки (велотренажер) та загально-фізичної підготовки (легкоатлетичний крос, силові вправи) серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2009 років народження та серед чоловіків і жнок.

Змагання відбувалися з метою відбору спорстменів для участі в чемпіонаті України з велотреку.

 

 

«Після цих змагань буде сформована команда для поїздки на чемпіонат України з велосипедного спорту – велотрек, який відбудеться в лютому. Вболіваємо за вишгородців!», – зазначив тренер велошколи Вишгорода Олексій Касьянов, вихованці якого посіли призові місця на першому ж етапі.

А чемпіонів у змаганнях на велотренажерах та легкоатлетичних правах у відповідних вікових категоріях маємо наступних.

 

 

У змаганнях на велотренажерах чемпіонами Київської області стали Іван Кириченко, Анастасія Сіркова, Олександр Паламаренко, Тетяна Зварич, Рустам Черепанов, Анастасія Мисливець, Євген Крячко та Артем Теслер.

В легкоатлетичному кросі чемпіонські титули вибороли Іван Кириченко, Анастасія Сіркова, Ілля Чуйков, Анастасія Рубленко, Костянтин Чернявський, Анастасія Мисливець, Андрій Мовчан та Олексій Касьянов.

А далі були стрибки на тумбу, в довжину, у висоту, змагання на гак-машині, присідання на одній нозі та віджимання від підлоги. Перші місця посіли Анастасія Сіркова, Дения Задніпрянець, Тетяна Звраич, Ілля Гоц, Олена Пустовіт, Костянтин Колесников та Дмитро Олнорог.

Фото інформаційної агенції «Погляд»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.01.2019

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути