Марк Падун, велогонка Адріатика Іоніка, Італія. Фото

Велогонщик з Київщини став переможцем етапу багатоденки в Італії

Велогонщик з Київщини Марк Падун, який є єдиним представником України в Світовому Турі, став переможцем третього етапу багатоденки "Адріатика Іоніка". Adriatica Ionica Race відбувалася з 24 по 28 липня в Італії поблизу Венеції і півдня Альп.

 

 

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Раніше серед українців подібні досягнення вдавалися Ярославу Поповичу на Турі Каталонії в 2005-му і Андрію Гривку на Турі Середземномор'я в 2016 році.

Вихованець Київського обласного центру олімпійської підготовки, який наразі виступає за бахрейнську команду "Бахрейн-Меріда", подолав 204 кілометри за 5 годин 54 хвилини і 16 секунд. У боротьбі за перемогу на етапі Падун випередив колумбійця Дайєра Кінтану і бельгійця Бена Германса. Після цієї перемоги Падун очолив загальний залік багатоденки і отримав блакитну майку лідера.

«Дуже щасливий! Я багато тренувався, щоб підійти до багатоденки в хорошій формі. Буду намагатися зберегти лідерство в загальній класифікації», - зазначив Марк Падун.

Для 23-річного спортсмена ця перемога стала другою в професійній кар'єрі на дорослому рівні. У минулому році він виграв п'ятий етап престижної багатоденки "Джиро дель Трентіно". Відзначимо, що першу половину нинішнього сезону Падун практично повністю пропустив через травму. Взагалі, Падун дебютував у Світовому Турі у минулому році – на велогонці Strade Bianche.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.07.2019

Читати далі
Згорнути