Відкритий чемпіонат Київської області з дюздо, Васильків. Фото

Васильківські дзюдоїсти стають чемпіонами Київської області

15 лютого у Василькові відбувся відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків і дівчат 2008-2009 року народження.

Перше командне місце посів Васильків, другим став Київ, на третьому місці опинилася Біла Церква.

Також участь у змаганнях брали Згурівка, Васильківський район, Чернігів, Славутич, Фастів, Боярка, Вишневе, Буча, Коцюбинське, Ірпінь, Іванків, Яготин, Свято-Петрівське та Дмитрівка Києво-Святошинського району, Житомир. Загалом за медалі обласної першості змагалися близько 200 спортсменів.

Як відзначає головний суддя змагань, Чемпіонат  відбувся на високому рівні та за відмінної роботи суддівської колегії.

Вихованці відділення дзюдо Васильківської районної ДЮСШ та тренера Харченка, які тренуються в спортивному комплексі імені Івана Піддубного, вибороли дві золоті медалі – переможцями стали Максим Сальніков (в\к 50 кг) та Тіна Савицька (в\к +55 кг).

До вашої уваги імені нових чемпіонів Київської області у всіх вагових категоріях.

Юнаки: Андрій Коган (26 кг), Назар Шпанчук (29 кг), Лев Свінцов (32 кг), Володимир Журавленко (35 кг), Владислав Левченко (38 кг), Дмитро Ямковий (42 кг), Кирило Перевертайло (46 кг), Максим Сальніков (50 кг), Іван Степенко (55 кг), Даніїл Бернацький (55+ кг).

Дівчата: Аліна Бутенко (28 кг), Варвара Недощак (32 кг, група А, Вишневе), Поліна Киричук (32 кг, група Б, Вишневе), Тетяна Щербина (36 кг, Васильків), Вікторія Бурдейна (40 кг, Київ), Аделіна Шпича (44 кг, Фастів), Людмила Цапай (52 кг, с.Святопетрівське).