Відкриття воркаут-майданчиків у Васильківському районі. Фото

#Васильківщинаспортивна: відкриття «воркаутів» та будівництво «мультика» (ФОТО)

На території двох опорних навчальних закладів Васильківщини минулої п'ятниці, 16 жовтня урочисто відкрили новозбудовані майданчики для занять воркаутом з тренажерним комплексом та штучним покриттям.

WORKOUT-МАЙДАНЧИКИ: УРОЧИСТОСТЕ ВІДКРИТТЯ

Так, в Путрівці воркаут-майданчик розташувався на території Путрівського навчально-виховного комплексу "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" по вулиці Путрівській,156. В смт Гребінки майданчик облаштовано в Гребінківському навчально-виховному комплексі "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", що розташований на проспекті Науки, 5.

 

 

На урочистості з нагоди відкриття воркаут-майданчиків на Васильківщину в рамках робочого візиту Київщиною завітав Олександр Скляров, перший заступник голови Київської обласної деражваної адміністрації та Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Що ж представляє собою сам workout-майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

Гребінки

Путрівка

На виконання обласної програми «Київщина спортивна» за рахунок обласного бюджету Київської ОДА було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування workout -майданчиків на території опорних навчальних закладів Київщини. До Путрівки і Гребінок у 2019-му передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих вартістю кожен 323 533,50 гривень для будівництва таких майданчиків. Зауважимо, що вже облаштовувалися майданчики коштом міського бюджету. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків близько 40 вже відкрито з часу перших послаблень карантину.

Відзначимо, що будівництво спортивних споруд на територіях навчальних закладів стало промовистим показником того, як спорт та освіта вміють злагоджено працювати разом, адже все робиться заради майбутнього — наших дітей.

 

 

Що ж до урочистих церемоній з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святкові заходи відбувалися з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім київської делегації, ті, кому небайдуже спортивне майбутнє нашої країни – представники Васильківського району, делегати від місцевого самоврядування, господарі нових спортивних майданчиків – учні і вчителі навчальних закладів та місцева громада.

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів після традиційного перерізання стрічки було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, малі та дорослі гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах та вправлялися у вуличній гімнастиці на турніках.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Олександр Скляров вручив школам сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а Сергій Тимофєєв обдарував всіх гостей свята сувенірно. продукцією з символікою обласного управління спорту.

 

 

За яким графіком та з якими умовами функціонуватимуть спортивні споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Проте відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло й дух як вихованці навчальних закладів, так і мешканці та гості сіл.

 

 

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК: ІНСПЕКЦІЯ БУДІВНИЦТВА

Також в рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

Зокрема пан Тимофєєв завітав до села Плесецьке Васильківського району, де відбулася робоча зустріч з головою Плесецької сільської ради Ніною Мошковською.

 

 

Візит мав на меті інспектування будівництва мультифункціонального спортивного майданчика для занять ігровими видами спорту, з гумовим покриттям та розміром 32×18 м. Поряд з ігровим полем за проєктом буде встановлено два вуличні тренажери  – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

Вартість комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування спортивного майданчика, закупленого і переданого Київською ОДА до Плесецького цьогоріч, складає 840 тисяч гривень. Зазначимо, що облаштовується спортоб'єкт коштом місцевого бюджету.

Отже, незабаром - відкриття!

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2021 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Інспекція Київщини спортивної за участю голови КОДА Василя Володіна: один із 25 об’єктів-«магнітів» з'явиться в Бучі (ФОТО)

Василь Володін завітав на відкриття мультифункціонального майданчика до Луб’янки (ФОТО)

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.10.2020

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути