Відкриття мультифункціонального спортивного майданчика, Фастів. Фото

Василь Володін врочисто відкрив спортивний об’єкт на міському стадіоні Фастова

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін вчора, 10 вересня відвідав з робочим візитом Фастівський район. Представив громаді призначеного Президентом України голову райадміністрації Юрія Волкова та обговорив з мешканцями та активом нагальні питання життєдіяльності району.

 

 

Після офіційної частини обговорили з жителями Фастівщини головні питання, що їх турбували.

“Спілкування з громадами вже стало доброю традицією. Під час виїздів до районів Київщини чую найважливіші питання, потреби та сподівання людей. Дедалі більше переконуюся, що саме така пряма взаємодія є запорукою своєчасної реакції на найактаульніші для громад проблеми”, – зазначив Василь Володін.

Одна з головних проблем, що турбували жителів району – це будівництво та реконструкція шкіл та садочків. Люди бачать реальні результати реалізації Президентської програми “Велике будівництво” та покладають великі сподівання на допомогу в оновленні соціальної інфраструктури.

“Впевнений, разом з громадою, з місцевою владою ми маємо гарні перспективи розвитку Фастівського району, а відтак і всієї Київщини”, – підсумував голова облдержадміністрації.

 

 

Після зустрічі з активом та громадою Василь Володін поспілкувався з молоддю районуна відкритті мультифункціонального спортивного майданчика, зведеного в рамках обласної програми “Київщина спортивна”, привітав дітей та побажав їм перемог  у навчанні та спорті.

 

 

Так, Фастів 10 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, що символічно, поповнився черговим об’єктом спортивної інфраструктури. На міському стадіоні «Машинобудівник» імені Качановського по вулиці Шевченка, 27 запрацював мультифункціональний спортивний майданчик для ігрових видів спорту (32мх18м) з гумовим покриття. Також біля обох майданчиків облаштовано по два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів начальником Управління молоді та спорту КОДА Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією цьогоріч  було закуплено 15 комплектів спортивного обладнання для облаштування мультифункціональних майданчиків, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Фастова обласна адміністрація у 2020-му закупила та передала комплект обладнання на загальну суму 840 000 гривень для облаштування мультифункціонального спортивного майданчика та тренажерів. Зауважу, що облаштовувався майданчики коштом місцевого бюджету».

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завітали на урочистості, заслуженого працівник фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Фастівської міської, делегати від місцевого самоврядування та місцева громада. 

І яке ж свято без дарунків, та ще й напередодні професійного свята всіх причетних до спорту? Сергій Тимофєєв привітав гостей свята з Днем фізичної культури і спорту та відзначив місцевих діячів за важливий власний внесок розвиток спорту Фастова. А таокж вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а всім гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

Святково виглядали самі церемонії відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах та ігровому полі.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і дорослі мешканці громади. А до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекси ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю та естетичному задоволенню.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

1) Баришівська ОТГ, смт Баришівка, вулиця Центральна, 34

2) Біла Церква, Білоцерківське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

3) Бориспіль, вулиця Головатого 32-а (єдиний майданчик 42х22 м)

4) Бориспільський район, село Любарці

5) Броварський район, село Гоголів, вулиця Київська, 167

6) Бучанська ОТГ, село Луб’янка, вулиця Шевченка, 17

7) Васильківський район, село Плесецьке

8) Вишгородський район, село Вахівка

9) Володарський район, смт Володарка, вулиця Зарічна 102-В

10) Бучанський район, смт Гостомель, вулиця Ярова, 154

11) Дівичківська ОТГ, Переяслав-Хмельницький район, село Дівички (військова частина)

12) Згурівський район, смт Згурівка, вулиця Зарічна, 102-В

13) Києво-Святошинський район, село Юрівка, вулиця Шевченка, 3

14) Студениківська ОТГ, село Студеники, вулицяШкільна, 27

15) Фастів, вулиця Шевченка, 27

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.09.2020

Фастівська РДА
Читати далі
Згорнути