чемпіонат України з важкої атлетики U15, Славутич. фото

Василь Ковальчук – про медаль ЧУ з важкої атлетики, путівку на Європу та обмеження червоної зони

Славутич наважився прийняти чемпіонат України з важкої атлетики U15, який до останнього був під загрозою скасування у зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією.

З цілим списком обмежень, та все ж таки змагання відбулися в період з 12 по 17 квітня, на велику втіху важкоатлетам та тренерам, які цінують кожну можливість «потягати штангу».

 

 

«Було тяжко в червоній зоні, адже наявні проблеми з транспортом, тестування на Covid на місці проведення змагань. Були обмеження і по учасниках - дозволялося виставляти лише 10 осіб від області, і не більше двох команд», - коментує тренер команди Київщини Василь Ковальчук.

Загалом на змагання завітали 240 спортсменів з 16 областей України.

 

 

Чемпіонат України став відбірковим до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат, який в серпні прийматиме Польща.

«Поки що пройшов відбір і поїде на Європу Остап Ковальчук. Але потрібно ще дожити. На мою думку, якщо вакцинують, то поїдемо. Бо без паспорту вакцин в серпні, напевне, не пускатимуть», - провадить далі тренер. – Чи буде ще можливість відібратися на ЧЄ? Для дітей по цьому віку, можливо, ще на чемпіонаті України до 17 років».

Саме вихованець тренерського тандему братів Ковальчуків та КО ДЮСШ приніс Київщині єдину медаль - білоцерківець Остап Ковальчук став чемпіоном України. У ваговій категорії до 55 кг у двоборстві він продемонстрував результат 173 кг.

 

 

Київську область представляли дві команди, підопічні Андрія та Василя Ковальчуків та Сергія Сліпченка. Іншим спортсменам піднятися на п’єдестал пошани не вдалося – найкращим результатом стали четверті, шості та десяті місця.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.04.2021

Читати далі
Згорнути