Валерій Сушкевич: Є світла позитивна новина світового рівня

“Всі ми неймовірно перевантажені колосальним негативом, важкою, трагічною інформацією з усього світу та із усіх куточків нашої держави. Ну потрібні позитиви! Потрібне, вибачте, банально - світле майбутнє…”, - з такими словами звернувся до спортивної спільноти на своєму пабліку в Фейсбук Валерій Сушеквич, Президент Національного комітету спорту інвалідів України.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олімпійські ігри відбудуться!
“Для мене особисто і всього загалу паралімпійської сім’ї є світла позитивна новина світового рівня, якою хочу поділитись з українським суспільством, яке завжди підтримує наших паралімпійців, і ми перемагаємо разом!
Сьогодні ми отримали офіційне повідомлення Міжнародного паралімпійського комітету, що наступні ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ У ТОКІО ВІДБУДУТЬСЯ з 24 серпня по 5 вересня 2021 року!
Ця дата затверджена Міжнародним олімпійським комітетом, Огркомітетом Токіо-2020, Урядом Токіо та Міжнародним паралімпійським комітетом. Рішення гармонізовано і враховує охорону здоров’я всіх спортсменів та всіх учасників Паралімпіади; необхідність зупинки поширення вірусу COVID19; захисту інтересів олімпійців та паралімпійців; і необхідність виконання глобального міжнародного спортивного календаря.
Ці нові дати дають можливість органам охорони здоров’я всіх країн мобілізуватись на боротьбу з пандемією, крім того, прогнозно, дають відповідний час для завершення спортсменами кваліфікаційного процесу.
Президент МПК Ендрю Парсонс заявив, що нові дати забезпечать впевненість спортсменів в тому, що Паралімпійські ігри в Токіо стануть вражаючим глобальним святом людства, яке об’єднається в єдине ціле! Він підкреслив, що паралімпійський рух базується на тому, що люди долають негаразди, і ми подолаємо їх у наступному році!
Президент МПК закликав сьогодні зосередитись на власній безпеці і своїх родинах у цей важкий час... Він зазначив, що МПК буде працювати над встановленням нових кваліфікаційних критеріїв по видам спорту, але ті спортсмени та квотні місця, які були кваліфіковані станом на цей час, залишаться ліквідними.
До Паралімпіади в Токіо залишається 511 днів, і у зв’язку з цим голова Ради спортсменів Міжнародного паралімпійського комітету Челсі Готель сказав, що весь загал паралімпійських спортсменів з великим почуттям полегшення сьогодні вже можуть подумки перезавантажитись і почати планувати свою спортивну роботу на 2021 рік. При цьому зрозуміло, що тренування сьогодні не є пріоритетним завданням – головне залишатися в безпеці і дотримуватись вимог органів влади у всіх країнах світу.
Я особисто дуже переживаю щодо змін в Державному бюджеті України та, відповідно, - проблемності з фінансуванням фізкультурно-спортивної реабілітації і спорту для людей з інвалідністю. Постійно працюю з Урядом та народними депутатами по оптимізації видатків на підготовку до Паралімпіади та Дефлімпіади, яка також відбудеться в 2021 році.
Підкреслюю – що працюю саме по оптимізації видатків у цій сфері, але при цьому важливо не допустити знищення нашого фізкультурно-спортивного руху людей з інвалідністю та передбачити у подальшому можливості перемог українських спортсменів у світовому спорті та РУХУ ДО ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ через розвиток фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю!
Друзі, всім вкотре наголошую: свідомо та відповідально діємо, щоб зберегти і забезпечити наше здоров’я!
І ми переможемо разом з нашими українськими спортсменами!”

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.03.2020

Читати далі
Згорнути