Валерій Сушкевич: Паралімпійські ігри відбудуться не пізніше літа 2021 року

Паралімпійські ігри в Токіо, як і Олімпійські, офіційно перенесені на більш пізній термін у зв'язку з пандемією коронавіруса.
Валерій Сушкевич, президент Національного комітету спорту інвалідів України на своїй сторінці в Фейсбук висловив свою думку що скасування Ігор цьогоріч.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олімпійські ігри не відбудуться у 2020 році. Офіційна заява МОК
“Президент Міжнародного паралімпійського комітету Ендрю Парсонс повідомив мені про перенесення #Паралімпіада2020 на наступний рік. Він висловив повну підтримку спільному рішенню Міжнародного олімпійського комітету, уряду Японії щодо такого безпрецедентного рішення…
Я особисто як президент Національного паралімпійського комітету вже був готовий до цього визначення і, навіть, учора деяким інформаційним агентствам висловив свою думку щодо доцільності перенесення Паралімпійських та Олімпійських ігор по строкам проведення.
Ні Міжнародний олімпійський комітет, ні Міжнародний паралімпійський комітет ще не визначили точні дати проведення, але Ігри відбудуться не пізніше літа 2021 року.
Хочу акцентувати на одній головній, з моєї точки зору, думці, яка звучить в повідомленні Міжнародного паралімпійського комітету: наші спортсмени повинні залишатись в безпеці і захищати своє здоров’я будь-якою ціною!!!
МОК та МПК звертають увагу на те, що вогонь Токіо-2020 світить маяком надії, і він сьогодні стає світлом в кінці тунелю, в якому зараз опинився весь світ!
Дорогі мої члени паралімпійської сім’ї! Бережіть себе! Будьте свідомими, врівноваженими, і оптимістичними! Ми зробимо все можливе і неможливе, щоб ваш потужний спортивний потенціал, напрацьований і накопичений для гідного УКРАЇНСЬКОГО РЕЗУЛЬТАТУ на Паралімпіаді в Токіо був збережений і примножений.
А зараз тримайтесь рідної домівки, збережіть себе, свою родину, свою країну!
Я АБСОЛЮТНО ВПЕВНЕНИЙ У НАШІЙ ПЕРЕМОЗІ НАД ХВОРОБОЮ!
Чи нам вперше боротись за своє здоров’я і життя?!.
Будьмо прикладом для багатьох українських людей!
Будьмо разом з ними!
МИ – З УКРАЇНОЮ!”

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.03.2020

Читати далі
Згорнути