Містер Олімпія, Лас-Вегас. Фото

Валентин Бербеничук з командою виборює нагороди ЧУ та Арнольда Шварценеггера

У перший день змагань чемпіонату України серед дорослих з гирьового спорту, який відбувався цими днями, а саме з 20 по 23 вересня у Харкові, спортсмен Київської області Михайло Давиденко здобув бронзу у ваговій категорії 95 кг.

Наступні дні змагань також не залишили Київщину без нагород.

Команда у складі з Валентина Бербеничука, Андрія Бичківського та Сергія Панаутова посіла 2 місце в командній естафеті серед ветеранів.

Чемпіоном став гирьовик Андрій Махновський - 1 місце серед дорослих.

У складі національної збірної на чемпіонат світу, який відбудеться 10-15 жовтня у Даугавпілсі (Латвія), вибороли право поїхати свіжоспечені срібні призери української першості Махновський, Бичківський та Бербеничук.

До речі, у Лас-Вегасі (США) у складі національної збірної команди України Андрій Махновський та Валентин Бербеничук здобули золоті нагороди у вправі довгий цикл. Змагання відбувалися у рамках «Містер Олімпія» під патронатом Арнольда Шварценеггера у період з 15 по 17 вересня.