Чемпіонат України з пляжного самбо, Затока. Фото

Вадим Скрипаль відстоює чемпіонський титул з пляжного самбо

Розпочався літній сезон  і знову на узбережжі Чорного моря - велике свято пляжного самбо.

3 червня центральний пляж Затоки став ареною для проведення чемпіонату України з пляжного самбо у трьох вікових категоріях – серед юнаків та дівчат середнього віку, чоловіків та жінок, майстрів (ветерани, майстри 45+).  

 

 

А напередодні на базі "Шураві" в Кароліно-Бугаз проводився чемпіонат України серед юнаків і дівчат середнього віку з боротьби самбо.

Змагання на національному рівні проводяться другий рік, так як ця дисципліна тільки два роки тому була затверджена Міжнародною федерацією самбо FIAS.

 

 

Так, у ваговій категорії 90 кг чемпіонат України з пляжного самбо став представник Київщини Вадим Скрипаль, який провів три зустрічі та виграв всі три достроково.

 

 

Нагадаємо, що Вадим минулого року виграв чемпіонат України і перший в історії Кубок світу на Кіпрі. Таким чином, наш чемпіон відстояв свій титул.

До речі, Скрипаль - президент Київської обласної федерації самбо і старший тренер молодіжної збірної. Ось такий наставник є прикладом для своїх учнів і підростаючого покоління. А сильна молодь – це сильна держава!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.06.2019

Читати далі
Згорнути