Відкриття спортивних майданчиків в с. Стайки. Фото

В Стайках на Кагарличчині запрацювали воркаут-майданчик та міні-футбольне поле

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні каленадарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Так, 4 червня заступник голови Київської обласної державної адміністрації Євген Калінін та начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв завітали на відкриття нових спортмайданчиків до Миронівщини, якими поповнилася спортивна інфраструктура цього регіону в рамках програми “Київщина спортивна”.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Село Стайки, що розкинулося на березі Дніпра, засноване далекого 1095 року. І саме в цій затишній місцині відбувалося урочисте відкриття відразу двох спортивних об’єктів, які розташувалися на території Стайківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стайківської сільської ради Кагарлицького району Київської області по вулиці Шкільній, 1.

 

 

Якими ж об'єктами для занять спортом поповнилося село?
Це спортивний workout-майданчик зі штучною травою та тренажерним обладнанням, який представляє собою 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник – твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек та важільна тяга.
2019 року Управлінням фізичної культури і спорту придбано 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування спортивних воркаут-майданчиків на загальну суму 14 882 550,00 грн. та передано на баланс опорним закладам Київської області. Зокрема Стайківській школі на суму 323 534 тис. грн. Облаштовувався майданчик за рахунок місцевого бюджету.

 

 

Після послаблень карантину один за одним на територіях опорних закладів Київщини відкриваються новозбудовані воркаут-майданчики. Майданчик в Стайках став черговим з 46-ти запланованих воркаутів, які вже офіційно відкрито на Київщині.

 

 

А другим об’єктом стало міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчик з вуличними тренажерами, який зручно облаштовано по сусідству з воркаутом.
До Стайків Управлінням фізичної культури і спорту комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування цього спортивного майданчика на суму 833 333 грн. передано у 2017 році. Облаштовувався об’єкт за рахунок місцевого бюджету.

 

 

Що ж до урочистостей з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту та протиепідемічних правил, встановлених МОЗ.  Завітали на церемонію, окрім обласної влади, на честь відкриття воркаут-майданчика представники Кагарлицької районної адміністрації, місцевого самоврядування та небайдужа громадськість.

 

 

“Сьогодні завдяки спільним зусиллям влади і громади наша молодь матиме чудову можливість у вільний час займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я, рости, розвиватися, досягати спортивних вершин, - звернулися до гостей організатори заходу. - Ми зустрілися цього прекрасного літнього дня, щоб подякувати шанованим людям за прекрасний подарунок — сучасний спортивний майданчик, який сприятиме активному дитячому відпочинку і даватиме можливість займатися спортом не тільки учням нашої школи, а й усім бажаючим”.

 

 

Але яке ж свято без подарунків? Євген Калінін обдарував школу футбольними, волейбольними та баскетбольними м’ячами, натомість отримав як шану українським традиціям святковий коровай та подяку у вигляді стильно оформленого документа. Без офіційної Подяки від керівництва району за розвиток спортивної інфраструктури Кагарличчини не лишився і Сергій Тимофєєв.

 

 

“Для нас, Київської обласної державної адміністрації, розвиток спорту та спортивної інфраструктури є одним з ключових напрямів соціально-економічного розвитку області. Тому будівництво спортивних майданчиків для нас є ключовим напрямком і ми особисто контролюємо хід його виконання. Дуже радий, що такий об'єкт спортивної інфраструктури відкрився в Стайках,  маю сподівання, що на майданчику постійно тренуватимуться і гратимуть діти. Неважливо, будуть тут перемоги чи поразки, чи виростуть тут нові Шевченки, Реброві та інші футбольні зірки . Важливо те, що спорт допомагає зростаючому поколінню ставати особистостями. І на мою думку, це найважливіше значення спорту”, - наголосив у вітальній промові заступник очільника Київщини пан Калінін.

 

 

А на завершення свята, дотримуючись маскового режиму, свою майстерність на новенькому смарагдовому газоні продемонстрували вихованці стайківської школи, гравці команди “Дніпро”.

 

 

Що ж до початку роботи самих майданчиків, то за словами відомого мецената села Анатолія Ворони, який зокрема доклався до облаштування спортоб’єктів моральною та фінансовою підтримкою, майданчики функціюватимуть від сьогодні, але з дотриманням всіх протиепідемічних правил. Та наголосив, що невдовзі тут буде встановлені камері відеонагляду та нічне освітлення для занять спортом у вечірній час.

 

 

На цьому в спортивних Стайках розвиток інфраструктури не припиниться, адже в планах мешканців поряд з новозбудованими об'єктами зведення тенісних кортів та баскетбольного майданчика (на фото нижче).

 

 

Нагадаємо, що спортивні майданчики зведено в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання для будівництва спортоб’єктів коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого бюджету.

Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київської облдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.06.2020

Кагарлицька РДА
Читати далі
Згорнути