Чемпіонат світу з комбат самозахист ІСО, Рим. Фото

В Римі відбувся чемпіонат світу з комбат самозахист ІСО

З 1 по 6 листопада італійський Рим приймав чемпіонат світу з комбат самозахист ІСО.

У світовій першості в складі збірної команди України брали участь спортсмени Київської області.

До вашої уваги результати виступів бійців Київщини.

Дмитро Борсук, СК «Надія» (85 кг) в розділі Муей Тай став першим Комбат здобув бронзову нагороду.

Ілля Голіченко, СК «Сіам» (71 кг) став чемпіоном світу з Мей Так, К-1 та Міксі. А в розділі Реслінг став другим.

Денис Діхтяр, СК «Спрата» (30 кг) в Лайт Контакт став срідним призером змагань, брозновим – в Low Kick Light, та першим в Rules Light.

Михайло Ісай, СК «Атлант» (63,5 кг): роздал ММА – 3 місце, Sanda Light – 3 місце, Реслінг – 2 місце.

Данило Кулибаба, СК «Спарта» (30 кг): Boxe Light – 2 місце,  Low Kick Light – 3 місце, K-1 Rules Light – 2 місце.

Аліна Лисенко, СК «Джубат» (63,5 кг): Муей Тай – 1 місце, К-1 – 3 місце.

Вадим Найчук, СК «Атлант» (71 кг): Low Kick Light – 1 місце, Low Kick – 1 місце.

Максим Опимах, СК «Сіам» (55 кг): Муей Тай – 2 місце, К-1 – 3 місце.

Михайло Рабець, СК «Сіам» (30 кг): Free Boxe – 1 місце, Low Kick Light – 1 місце, К-1 – 3 місце, Мікс Лайт – 1 місце.

Ярослав Сербін, СК «Спарта» (60 кг): Low Kick Light – 3 місце, K-1 Rules Light – 1 місце, Muay Thai Light – 1 місце.

Кароліна Ставіла, СК «Спрата» (35 кг): Light Contact – 1 місце, Low Kick Light – 1 місце, К-1 Rules Light – 2 місце, Мікс Лайт – 2 місце.

Лучіано Ставіла, СК Спарта» (30 кг): Light Contact – 3 місце, , Low Kick Light – 3 місце, К-1 Rules Light – 3 місце.

Віталій Шевелюк, СК «Джубат» (75 кг): Муей Тай – 1 місце, К-1 – 3 місце.