В рамках програми “Мріємо та діємо” запускаємо проєкт “МолодьТуТ: Давай діяти разом!

Мрієш?
Мрієш про простір у своїй громаді, де молодь зможе реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички? Давай створимо його разом!
Давай діяти!
В рамках 5-річної програми “Мріємо та діємо” запускаємо проєкт “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді”. Його мета полягає у посиленні спроможності молодіжних просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

 

 

Молодіжні простори, що будуть підтримуватися програмою «Мріємо та діємо» – сталі, безпечні та інклюзивні центри 21-го століття для навчання та якісного надання послуг. Це місця для молоді всіх рівнів підготовки і здібностей віком 10-35 років, які пропонують заходи та надають послуги, розвивають затребувані навички, створюють можливості для цілісного, експериментального навчання і діяльності з користю для громади. Простори залучають та об'єднують молодь, їхні сім’ї та наставників, надають доступ до освітніх, культурних та інших ресурсів.
Участь у проєкті передбачає:
Підвищення спроможності молодіжного простору

Учасники проєкту отримають підтримку та навички, які допоможуть налагодити системну роботу молодіжного простору, збільшити довіру до його роботи та реалізовувати цілі молодіжної політики громади, залучати та утримувати відвідувачів, бути доступними для усіх груп молоді, включно для людей з інвалідністю, налагоджувати партнерства, оцінювати роботу молодіжного простору, досягти фінансової стійкості. Для відібраних команд буде проведено низку навчальних заходів, а також надано супровід дружніх та професійних менторів. Кожен відібраний простір отримає грант на програмну діяльність терміном до двох років після успішного проходження навчання у квітні-травні 2021 року.

 

 

 

Організацію культурно-освітнього та волонтерського БУР-табору

Протягом двох тижнів в період з червня по вересень 2021 року відібрані ініціативні групи молодіжних просторів організують БУР-табір. Бур-табір - це двотижнева активність, яка складається з двох компонентів: культурно-освітня частина та волонтерська частина, які мають на меті розвиток відповідальності, спроможності та довіри в громаді. Учасниками табору є молодь з різних куточків України, з різним досвідом, освітою й навичками.

 

 

Доступ до можливостей програми “Мріємо та діємо”

Відібрані молодіжні простори також отримають доступ до всіх інших можливостей програми, а саме конкурси інновацій, програми з розширення кар’єрних можливостей та підприємництва для молоді, платформи громадської участі та змінотворчості, молодіжні обміни, навчання “рівний-рівному”, молодіжні форуми та інші проєкти програми «Мріємо та діємо» з розширення наявних та створення нових можливостей для української молоді. Молодіжні простори, що будуть підтримуватися програмою «Мріємо та діємо» – сталі, безпечні та інклюзивні центри 21-го століття для навчання та якісного надання послуг.

 

 

 

Хто може взяти участь?

Заявку на участь у проєкті можуть подати ініціативні групи з Київської (окрім міста Києва), Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Харківської областей. Ініціативна група має складатися мінімум з 3 осіб і мати в своєму складі мінімум двох молодих людей віком від 18 до 35 років, з досвідом створення та ведення молодіжного простору в громаді і баченням подальшого розвитку, або без такого досвіду, але з бажанням, баченням та реалістичним потенціалом створити.  До групи можуть входити представники місцевої влади, громадських та благодійних організацій та будь-які інші представники громади, незалежно від посади та роду діяльності, але які матимуть можливість працювати в молодіжному просторі. Перевага надаватиметься тим ініціативним групам, які матимуть в своєму складі різновікову групу, а також, за можливістю, дотримуватимуться гендерного балансу.
Як подати заявку?

Заявка, виконане практичне завдання, орієнтований бюджет та пакет документів мають бути подані через онлайн-форму до 01 лютого 2021 року.
Як організувати роботу та подати успішну заявку?
Разом з командою ознайомтеся з умовами та усіма деталями проєкту
Завантажте умови участі
Виконайте практичне завдання
Завантажте практичне завдання
Підготуйте усі необхідні документи
(Перелік та вимоги на сторінці 5 умов конкурсу)
Перегляньте перелік документів та вимог
Заповніть онлайн форму та завантажте підготовлені документи
Заповніть онлайн форму

 

 

Про програму
Програма “Мріємо та діємо” – 5-ти річна програма спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприятиме молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язання проблем на національному рівні, а також посилить потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучатиме молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, збиратиме дані та проводитиме дослідження, щоб на їх основі разом з молоддю обирати та коригувати дії та напрям руху до ефективних та стійких змін.
Програма виконується міжнародною некомерційною організацією IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Давай будемо на зв'язку!
Заповнюй форму за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ і ми розповідатимемо надалі про можливості та плани драйвових змін в країні програми "Мріємо та діємо".
 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.01.2021

Читати далі
Згорнути