VІІІ турнір з більярду Вільна піраміда, Ірпінь. Фото

В Пенсійному фонді з'ясовували, хто найвправніший... більярдист

Як і щороку, восени, за доброю традицією, що склалася в Головному управління Пенсійного фонду України у Київській області цієї суботи відбувся VІІІ турнір з більярду “Вільна піраміда” серед працівників Фонду.

 

 

До Ірпеня, який приймав змагання цьогоріч, завітали 20 більярдистів Пенсійного фонду Київщини.

Урочисто, з вітальним словом, змагання відкрив начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов.

Почесними гостем Турніру став Сергій Тимофєєв - начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, який із задоволенням щороку долучається до заходу.

Сергій Олександрович зазначив, що Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області чи не єдине з органів виконавчої влади області, які ведуть активний фізкультурно-оздоровчий спосіб життя. Окремо згадав Літню спартакіаду, яка є безпосереднім підтвердженням цього. Зауважив, що цілком підтримує ініціативи щодо творчого розвитку дітей, а зокрема щорічний шахово-шашковий турнір серед дітей працівників Фонду, та зазначив, що даний захід викликає захват.

Головним суддею змагань був обраний голова Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України Леонід Білоус.

 

 

Переможці визначались окремо в змаганнях серед жінок, чоловіків та пар.

Так, серед жінок найкращою стала Вікторія Ящук, ІІ місце посіла Олена Павленко, на третьому місці опинилася Наталія Буцмак.

Олександр Даценко виборов чемпіонський титул серед чоловіків. Срібло та бронзу змагань взяли відповідно Олексій Ульянченко та Костянтин Будко.

 

 

Серед пар першу сходинку п’єдесталу посів тандем Олексій Ульянченко та Олена Музиченко.

ІІ місце у Олександра Даценка та Олени Кушнір. Третьою стала пара Костянтин Будко-Юлія Безпрозванна.

В загальному заліку І місце посіла команда фінансово-економічного управління.

Турнір, як завжди, приніс задоволення гравцям та ще більше згуртував колектив. Дійство завершилось урочистим врученням нагород призерам: дипломів, медалей та кубка.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.10.2019

м.Ірпінь
Читати далі
Згорнути