Відкриття воркаут-майданчика у Шкарівці. Фото

В найспортивнішому селі України Шкарівці спортмайданчик відкрито, на Ставищенщині об'єкти зводяться

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже минуть епідеміологічні загрози, завершиться карантин, і поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Так, 10 червня Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту завітав до Білоцерківського та Ставищенського районів, де відбувалося відкриття воркаут-майданчика та інспекція будівництва нових спортоб’єктів. Але про все по порядку.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ РАЙОН: ШКАРІВКА

Саме тут, у Шкарівці, розташованій над річкою Рось, а заснованій ще в ХVI столітті, відбувалося справжнє спортивне свято. В самій громаді спорт та фізична культура розвивається на досить високому рівні, і минулоріч програмою “Сільський ревізор” Шкарівку було визнано найспортивнішим селом України.

 

 

Та повернімося до свята. На території опорного загальноосвітнього закладу “Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” по вулиці Миру, 5 відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика для занять workout з тренажерним обладнанням.

 

 

Після послаблень карантину один за одним на територіях опорних закладів Київщини відкриваються новозбудовані воркаути. Спортоб'єкт Шкарівки став одним з 46 workout-майданчиків, які зводяться в рамках обласної програми “Київщина спортивна”. Так, Управлінням фізичної культури і спорту у 2019 році передано Шкварівській школі комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 грн.

 

 

Що ж представляє собою сам майданчик? Тут розташовані 11 тренажерів (а також лава та урна): жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник – твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга.

 

 

Відзначимо, що урочистості з нагоди відкриття відбувалися з дотриманням всіх протиепідемічних правил, встановлених МОЗ,  рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту. А завітали на церемонію, окрім Сергія Тимофєєва, який, вручив спортивні дарунки та виступив з вітальним словом, представники Білоцерківської районної адміністрації, місцевого самоврядування, школярі та викладачі — господарі новобудови. А голова села Анатолій Бондар, який користується в гррмаді відчутною повагою, навіть був удостоєний Подяки за спортивно-масову роботу на селі.

 

 

Та на цьому свято не закінчилося. І пана Тимофєєва запросив на екскурсію унікальним Шкарівським академічним ліцеєм його очільник Олег Крутов.

 

 

Унікальним ліцей є не тільки завдяки яскравому оздобленню та сучасній техніці, а й національно-патріотичному вихованню учнів, що відчувається в кожному куточку затишного закладу. Тут вчать любити своїх, українських, сучасних та історичних героїв, а не штучно створених чи нав'язаних радянських. А ще тут завжди пам’ятатимуть випускника школи Андрія Авраменка, який вписав своє ім’я золотими літерами в історію села та рідної землі — душу й тіло за мирну і квітучу Україну Андрій поклав на сході нашої країни, обороняючи рідну землю від російського чобота. Тому, щоб пам’ятали, в закладі облаштовано музей, де вшанований героїзм наших воїнів — учасників українсько-російської війни та Революції Гідності, а також віддана данина минулому.

 

 

Пан директор Ліцею розповів про розвиток та перспективи ввіреного йому сучасного навчального закладу, де навчається приблизно 400 діток з сусідніх білоцерківських сіл. Також тут функціонує інклюзивно-ресурсний центр, де створено гідні умови навчання для дітей з особливими освітніми потребами.

В центрі позашкільної освіти функціонують різноманітні гуртки, де можна опанувати новітню техніку на кшталт друку на 3D-принтері, зокрема вісім - спортивного напряму. А учні ліцею є призерами та переможцями спортивних змагань різних рівнів.

 

 

СТАВИЩЕНСЬКИЙ РАЙОН: СТАВИЩЕ ТА РОЗКІШНА

На Ставищенщині Сергій Тимофєєв за допомогою місцевої влади провів інспекцію будівництва нових спортивних об’єктів, які зводяться на виконання програми “Київщина спортивна”.

 

 

Так, в Ставищі було оглянуте зведення майбутнього повнорозмірного футбольного поля 110х70 м, яке буде оснащене якісним штучним покриттям з високим терміном експлуатації та відповідатиме стандартам FIFA.  Наразі на місці майбутнього стадіону проводяться земельні роботи під основу поля, переносяться теплові мережі, йде зачистка території для безпечного будівництва спортоб’єкту.

 

 

Нагадаємо, що згідно обласної програми Ставище спеціально створеною комісією Київоблдержадміністрації було визначене одним з семи пріоритетних місць розташування однієї з семи сучасних спортивних споруд в  населених пунктах Київської області. Управлінням фізичної культури і спорту закуплено сім комплектів штучного покриття, які було безоплатно передані до населених пунктів Київської області наприкінці 2018 року. Облаштовуються футбольні поля за рахунок місцевого бюджету.

 

 

Місце будівництва міні-футбольного поля зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчика з вуличними тренажерами оглянуте в селі з красивою назвою — Розкішна. Як показала інспекція, на території будівництва наразі проводяться земельні роботи, на черзі - підготовка основи поля під штучне покриття.

 

 

Окремо варто відзначити історичну складову місця розташування майбутнього спортивного об’єкта. Майданчик зводиться по вулиці Віталія  Галянта, солдата Збройних сил України, який загинув 2014 року на російсько-українській війні. А поряд збереглася цегляна двоповерхова будівля - це земська школа, що була збудована в 1896 році на кошти родини Браницьких.

 

 

ДОВІДКОВО
Будуються спортивні об’єкти на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання та комплектуючих для будівництва майданчиків коштом обласного бюджету, а облаштовуються спортоб’єкти за рахунок місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми (окрім добудови об’єктів з минулого року, серед яких — повнорозмірне футбольне поле 110х70 м у Ставищі) заплановано зведення наступних 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.06.2020

Білоцерківська РДА
Ставищенська РДА
Читати далі
Згорнути