В Київській області функціонує «Співдія Хаб Кагарлик» на базі Київського обласного молодіжного центру

СпівДія Хаб – це регіональні простори, що діють на базі молодіжних центрів та просторів, активних волонтерських організацій. Хаб надає комплекс сервісних послуг для підтримки цивільного населення, яке постраждало внаслідок війни в Україні.

 

Київщина долучилася до цієї всеукраїнської ініціативи 15 березня 2022 року.

 

 

 

На базі Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» створено «СпівДія Хаб» Київської області для надання гуманітарної допомоги цивільному населенню під час війни.

 

За період діяльності «СпівДія Хаб» вже забезпечив гуманітарною допомогою близько 11 000 мешканців Київщини з числа внутрішньо переміщених осіб, багатодітних та малозабезпечених сімей, сімей військовослужбовців, роздано майже 55 тон гуманітарної допомоги (продукти харчування, засоби гігієни, дитячі іграшки).

 

 

На базі Хабу фахівець-психолог також працює з мешканцями громад як онлайн, так і офлайн, котрим надається психологічна підтримка та допомога. Проведено більше 130 індивідуальних консультацій та 7 групових консультувань. Важливо відмітити, що акцент також ставиться на батьківсько-дитячі консультації та консультації волонтерів щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами.

 

Не гуманітарною допомогою єдиною: для молоді на базі хабу проводяться заходи з неформальної освіти - навчально тренінгові програми з протидії інформаційній війні і розвитку критичного мислення, мінно-вибухової безпеки, протидії насиллю та популяризації волонтерства.

 

Волонтерами хабу також надавалася і надається допомога щодо розселення вимушено переміщених осіб. З різних регіонів України було розміщено 12 сімей та надана вся необхідна допомога.

 

 

Діяльність СпівДіяХабу реалізовується спільно з управлінням молоді, координується Міністерством молоді та спорту України за ініціативи офісу Президента України.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.07.2022

Кагарлицька РДА
Читати далі
Згорнути