Чемпіонат України з керлінгу. Фото

В Києві триває чемпіонат України з керлінгу

З 14 грудня у Києві розпочався перший чемпіонат України з керлінгу. Змагання проводяться під егідою Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнської федерації керлінгу.

 

 

Приймає змагання льодова арена «Каток» на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Дивосвіт-плюс» (вулиця Іорданська, 4-г). З 14 по 18 рудня відбувався турнір серед чотирьох чоловічих команд. Жіночі команди вступлять в боротьбу 21 грудня, а 25 грудня стануть відомі імена перших чемпіонок України.

В ході турніру проводиться загалом по 10 ігор серед чоловіків і жінок. Формат заходу передбачає проведення групового раунду змагань, за результатами якого буде проведено раунд плей-офф, який і визначить переможців.

В розпорядженні гравців дві 45-метрові доріжки, спеціальне обладнання і 32 камені для кьорлінгу, кожен з яких важить приблизно 20 кілограмів.

 

 

Відзначимо, що керлінг є зимовим Олімпійським видом спорту, який було включено до програми Зимових Олімпійських Ігор в Нагано (Японія) в 1998 році.

Нагадаємо, що з 11 по 15 грудня 2017 року відбувся чемпіонат України з керлінгу-2017 серед жінок. Команда дівчат посіла третє місце, зокрема і спортсменки з Київської області: Надія Коломієць (Обухів), Ганна Шастун (Ірпінь), Валерія Мітрофанова (Ірпінь), Олена Леоненко (Київ) (НА ФОТО)

 

 

Отже, прихильники керлінгу, які не встигли на змагання серед чоловіків, мають нагоду отримати задоволення від виступів жіночих команд.

За результатами турніру слідкуйте на нашому сайті.

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.12.2017

Читати далі
Згорнути