Кубок та чемпіонат з військово-спортивних багатоборств, Київ. Фото

В Києві провели Кубок України імені генерала Кульчицього та чемпіонат України серед дітей з військово-спортивних багатоборств

З 9 жовтня по 11 жовтня в Києві вперше проводився щорічний Кубок України з військово-спортивних багатоборств імені генерала Сергія Кульчицього.

Головною метою змагань стало гідне вшанування пам'яті генерал-майора Національної гвардії України Сергія Кульчицього, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення його героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.

Паралельно із Кубком України проводився чемпіонат України військово-спортивних багатоборств серед дітей.

 

 

Загалом в розіграші Кубку взяли участь 135 спортсменів із 16 областей та 213 спортсменів змагалися на всеукраїнській першості.

Змагання розпочались з розділу «Стрільба» в тирі, який безкоштовно надала громадська організація «Цивільна безпека».

Наступного змагального дня стартували з розділу «Всестильовий бій», який приймав легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності .

Відзначимо, що на урочисте відкриття змагань завітали Андрій Ляхович - Радник Керівника Офісу Президента України, Віталій Макаров - спонсор змагань, бізнесмен, Жан Беленюк - народний депутат Верховної ради ІХ скликання, срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, Роман Бочкала - спонсор змагань, військовий кореспондент, громадський діяч, Сергій Лещеня - представник Національної гвардії України. Почесні гості подякували організаторам змагань, наголосивши, що такі заходи в нашій державі надзвичайно важливі та корисні.

У підсумку команді місця на Кубку України, де Київ та Київську область представляли 22 спортсмени, були розподілені наступним чином:

1 місце - команда Кіровоградської області

2 місце - команда Харківської області

3 місце - команда Київської області

Віталій Верховод та Денис Мартиненко вибороли дві золотих медалі. Також спортсмени виконали норматив Майстра спорту України.

Срібло та норматив Кандидата в майстри спорту України – за Артемом Клименком та Денисом Бандарьом.

Бронзові нагороди вирали Вадим Рибак, Марина Спинжар та Денис Сорик.

На чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств серед дітей єдину медаль бронзового ґатунку здобув Ігор Заічко.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.10.2020

Читати далі
Згорнути