В Іванківській та Димерській ОТГ — нові спороб’єкти. Фото

В Іванківській та Димерській ОТГ — нові спортоб’єкти. Відкриття відбулося за участю чемпіона СРСР зі спортивної ходьби

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Ось і вчора, 13 листопада на Київщині спортивній відбулися урочистості на честь відкриття чергових об’єктів спортивної інфраструктури, на які завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. Сергій Тимофєєв організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне логічно завершилося урочистостями з нагоди їх відкриття.

 

 

У Вахівці Димерської селищної ОТГ від сьогодні офіційно запрацював мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту і ґумовим покриттям розміром 32х18 м. Також згідно проєкту біля ігрового поля облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями. Збудоване поле поруч з сільським Будинком культури по вулиці Лісовій, 50.

 

 

Другий спортивний об’єкт, workout-майданчик та вуличними тренажерами урочисто відкривали в Іванкові Іванківської селищної ОТГ на території опорного навчального закладу по вулиці Яровій, 6. На штучному газоні розташувалися комплекс з турників та 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей ззгідно проєкту облаштовані лава та урна.

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програми за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Вахівки комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування мультифункціонального майданчика на загальну суму 840 000 гривень та до Іванкова для воркаут-майданчика на суму 323 533,50 гривень. Зауважу, що вже будувалися майданчики коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

 

 

Також очільник Київщини спортивної наголосив, що загалом в рамках цьогорічної частини обласної програми заплановано 15 мультифункціональних майданчиків, більше половини яких вже функціонують. А з 46-ти запланованих за проєктом майданчиків для занять воркаутом на території опорних навчальних закладів Київщини відкрито цьогоріч близько 40-ка.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури регіону, проведено робочі наради. Зокрема, головною метою зустрічі зі спортивною громадою в Іванкові стало обговорення проблем розвитку спорту в Іванківській селищній об’єднаній територіальній громаді.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА
Що ж до урочистих церемоній з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

На урочистостях, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, тішилися появі нових спортивних об’єктів представники Димерської та Іванківської селищних об’єднаних територіальних громад на чолі та вітали делегати від місцевого самоврядування - голова Димерської ОТГ Володимир Підкурганний, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко з депутатом Михайлом Якимчуком, начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Надія Бірюк.

 

 

Голова села Вахівка Валентина Жарська зауважила, що спортивний майданчик для їхнього села — це велике досягнення і крутий дарунок. Адже в селі ніде молоді проводити дозвілля, навіть школа знаходиться у сусідній Катюжанці. І ті діти, який не зайняті по господарці вдома, вимушені залипати в гаджетах. Та відтепер все зміниться і малі та дорослі вахівці зможуть з користю для здоров’я проводити свій вільний час.

 

 

Не обійшлося на церемонії у Вахівці без зірок спорту топ-величини. Перерізав стрічку чемпіон СССР зі сопривнох ходьби, переможець Всесоюзної спартакіади, який увійшов в п'ятірку найкращих скороходів на чемпіонаті Європи Анатолій Мартинюк. Сам пан Анатолій киянин, та ось вже кілька років тому переїхав до Вахівки з родиною жити та відпочивати в лоні природи.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школам сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління молоді та спорту.

 

 

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в регіоні, на жаль, обмеженою була і дозволена кількість учасників заходу, які дотримувалися соціальної дистанції та маскового режиму. Та між тим, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей, церемонії відкриття виглядали святково.

 

 

Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили на ігровому полі, випробовуючи на міцність амортизовані баскетбольні кошики, волейбольну сітку та футбольні ворота. А на воркаут-майданчику демонстрували вміння, завзято виконуючи комплекс вправ на тренажерному комплексі та елементи вуличної гімнастики на турніках.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Але відзначимо, що на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як юні, так і дорослі мешканці громади. І тому до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок, спортоб'єкт ще довго слугуватиме вашому фізичному здоров’ю та високому моральному духу.

 

 

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—202й роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми зводяться 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
#Київщинаспортивна
ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.11.2020

Вишгородська РДА
Іванківська РДА
Читати далі
Згорнути